Число, місяць, рік - все про дати в ProZorro. Від Публічного ВІ нічого не сховати

11.04.2019 12:59

Що?

Аналіз дій в тендері з прив'язкою до дати

Що робимо?

Визначаємо де знайти поля інформації про дати та приклад використання дати при аналізі закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Чому це важливо?

Дата, строк і, взагалі, час вкрай важливий показник. Маючи дату і іншу інформацію з системи публічних закупівель ми завжди можемо проаналізувати що і коли було виконано в системі. 

Інколи виникає потреба проаналізувати певну інформацію з прив’язкою до певної дати. А взагалі вам відомо дати яких подій відображені в Публічному модулі аналітики? Загальна кількість полів інформації, які мають інформацію про дату - 82.

Наприклад, виникла ситуація, коли вам необхідно проаналізувати тендери, які було відмінено в певний день. Перейдіть в Розширені фільтри, далі знайдіть поле «дата відміни», оберіть необхідну дату і поверніться на сторінку «Тендери/лоти». Інші поля з датами ви також зможете відібрати на сторінці з розширеними відборами.

Відео-інструкція:

Додаткові угоди на збільшення ціни газу - це вимога ринку чи маніпуляція?

Чи завжди зловживають цим правом учасники та замовники? Спробуємо розібратися з цим на прикладі закупівлі газу в закладах освіти на Вінниччині.

05.06.2019 11:20

Соціальна політика з присмаком тендерних махінацій

Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту провів перевірку закупівель департаменту соцполітики.

23.05.2019 16:18

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері