Число, місяць, рік - все про дати в ProZorro. Від Публічного ВІ нічого не сховати

11.04.2019 15:59

Що?

Аналіз дій в тендері з прив'язкою до дати

Що робимо?

Визначаємо де знайти поля інформації про дати та приклад використання дати при аналізі закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Чому це важливо?

Дата, строк і, взагалі, час вкрай важливий показник. Маючи дату і іншу інформацію з системи публічних закупівель ми завжди можемо проаналізувати що і коли було виконано в системі. 

Інколи виникає потреба проаналізувати певну інформацію з прив’язкою до певної дати. А взагалі вам відомо дати яких подій відображені в Публічному модулі аналітики? Загальна кількість полів інформації, які мають інформацію про дату - 82.

Наприклад, виникла ситуація, коли вам необхідно проаналізувати тендери, які було відмінено в певний день. Перейдіть в Розширені фільтри, далі знайдіть поле «дата відміни», оберіть необхідну дату і поверніться на сторінку «Тендери/лоти». Інші поля з датами ви також зможете відібрати на сторінці з розширеними відборами.

Відео-інструкція:

Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті? Інструкція для державних органів влади

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors