Число, місяць, рік - все про дати в ProZorro. Від Публічного ВІ нічого не сховати

11.04.2019 12:59

Що?

Аналіз дій в тендері з прив'язкою до дати

Що робимо?

Визначаємо де знайти поля інформації про дати та приклад використання дати при аналізі закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Чому це важливо?

Дата, строк і, взагалі, час вкрай важливий показник. Маючи дату і іншу інформацію з системи публічних закупівель ми завжди можемо проаналізувати що і коли було виконано в системі. 

Інколи виникає потреба проаналізувати певну інформацію з прив’язкою до певної дати. А взагалі вам відомо дати яких подій відображені в Публічному модулі аналітики? Загальна кількість полів інформації, які мають інформацію про дату - 82.

Наприклад, виникла ситуація, коли вам необхідно проаналізувати тендери, які було відмінено в певний день. Перейдіть в Розширені фільтри, далі знайдіть поле «дата відміни», оберіть необхідну дату і поверніться на сторінку «Тендери/лоти». Інші поля з датами ви також зможете відібрати на сторінці з розширеними відборами.

Відео-інструкція:

Останні події під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Оцінка останніх подій під час проведення закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

01.08.2019 14:00

Ризики під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити рівень ефективності проведення закупівель підпорядкованими організаціями

25.07.2019 12:00

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

28.03.2019 14:30

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері