Число, місяць, рік - все про дати в ProZorro. Від Публічного ВІ нічого не сховати

11.04.2019 12:59

Що?

Аналіз дій в тендері з прив'язкою до дати

Що робимо?

Визначаємо де знайти поля інформації про дати та приклад використання дати при аналізі закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Чому це важливо?

Дата, строк і, взагалі, час вкрай важливий показник. Маючи дату і іншу інформацію з системи публічних закупівель ми завжди можемо проаналізувати що і коли було виконано в системі. 

Інколи виникає потреба проаналізувати певну інформацію з прив’язкою до певної дати. А взагалі вам відомо дати яких подій відображені в Публічному модулі аналітики? Загальна кількість полів інформації, які мають інформацію про дату - 82.

Наприклад, виникла ситуація, коли вам необхідно проаналізувати тендери, які було відмінено в певний день. Перейдіть в Розширені фільтри, далі знайдіть поле «дата відміни», оберіть необхідну дату і поверніться на сторінку «Тендери/лоти». Інші поля з датами ви також зможете відібрати на сторінці з розширеними відборами.

Відео-інструкція:

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Останні події під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Оцінка останніх подій під час проведення закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

01.08.2019 14:00

Спочатку гроші - потім товар: де в публічних закупівлях платять аванси і як їх не пропустити

За допомогою нових полів щодо умови оплати тендеру в ProZorro можна легко шукати закупівлі з авансовою оплатою.

13.06.2019 10:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері