Число, місяць, рік - все про дати в ProZorro. Від Публічного ВІ нічого не сховати

11.04.2019 12:59

Що?

Аналіз дій в тендері з прив'язкою до дати

Що робимо?

Визначаємо де знайти поля інформації про дати та приклад використання дати при аналізі закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

Чому це важливо?

Дата, строк і, взагалі, час вкрай важливий показник. Маючи дату і іншу інформацію з системи публічних закупівель ми завжди можемо проаналізувати що і коли було виконано в системі. 

Інколи виникає потреба проаналізувати певну інформацію з прив’язкою до певної дати. А взагалі вам відомо дати яких подій відображені в Публічному модулі аналітики? Загальна кількість полів інформації, які мають інформацію про дату - 82.

Наприклад, виникла ситуація, коли вам необхідно проаналізувати тендери, які було відмінено в певний день. Перейдіть в Розширені фільтри, далі знайдіть поле «дата відміни», оберіть необхідну дату і поверніться на сторінку «Тендери/лоти». Інші поля з датами ви також зможете відібрати на сторінці з розширеними відборами.

Відео-інструкція:

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 11:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors