Нагадуємо про наші навчальні матеріали для різних груп користувачів

23.08.2018 12:00

Ми завжди піклуємось про наших користувачів та прислуховуємось до думки кожного. Ми хочемо бути для вас ще кращими і постійно вдосконалюємось.

Нагадуємо, що Публічний модуль аналітики ВІ містить інформацію про всі закупівлі і плани закупівель у Прозорро, починаючи із 2015 року. Ми робимо все аби модуль був доступним і практичним у використанні. Ми постійно готуємо різноманітні інструкції для різних груп користувачів і хочемо нагадати Вам про них, а для тих, хто ще не чув про них – ми раді Вас вітати, давайте знайомитися.

Модуль дозволяє Державним установам бути на пульсі своїх закупівель чи закупівель підпорядкованих установ, знаходити проблемні місця і шляхи їх вирішення.

Учасники чи потенційні учасники зможуть оцінити ринок, замовників, конкурентів, щоб приймати в майбутньому більш ефективні рішення.

Для громадських активістів та ЗМІ модуль надає можливість дослідити конкретний тендер із потенційними та наявними постачальниками, дізнатись «таємні зв’язки» замовників та учасників або викрити змову між учасниками. Та головне - це зручний існтрумент для проведення моніторингу.

У разі потреби будь-які із об’єктів Модуля можуть бути додані на Ваш сайт/ресурс, щоб отримувати інформацію, що актуальна саме для Вас.

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

"50 відтінків" дискримінації учасників: приклад Броварів

Відділ освіти у Броварах має неабияку фантазію для вигадування дискримінаційних вимог.

19.06.2019 19:59

Соціальна політика з присмаком тендерних махінацій

Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту провів перевірку закупівель департаменту соцполітики.

23.05.2019 16:18

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері