Нагадуємо про наші навчальні матеріали для різних груп користувачів

23.08.2018 15:00

Ми завжди піклуємось про наших користувачів та прислуховуємось до думки кожного. Ми хочемо бути для вас ще кращими і постійно вдосконалюємось.

Нагадуємо, що Публічний модуль аналітики ВІ містить інформацію про всі закупівлі і плани закупівель у Прозорро, починаючи із 2015 року. Ми робимо все аби модуль був доступним і практичним у використанні. Ми постійно готуємо різноманітні інструкції для різних груп користувачів і хочемо нагадати Вам про них, а для тих, хто ще не чув про них – ми раді Вас вітати, давайте знайомитися.

Модуль дозволяє Державним установам бути на пульсі своїх закупівель чи закупівель підпорядкованих установ, знаходити проблемні місця і шляхи їх вирішення.

Учасники чи потенційні учасники зможуть оцінити ринок, замовників, конкурентів, щоб приймати в майбутньому більш ефективні рішення.

Для громадських активістів та ЗМІ модуль надає можливість дослідити конкретний тендер із потенційними та наявними постачальниками, дізнатись «таємні зв’язки» замовників та учасників або викрити змову між учасниками. Та головне - це зручний існтрумент для проведення моніторингу.

У разі потреби будь-які із об’єктів Модуля можуть бути додані на Ваш сайт/ресурс, щоб отримувати інформацію, що актуальна саме для Вас.

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти ProZorro".

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Аналіз виявлених порушень на Панелі керівних органів Публчного модуля анаілтики ВІ

Функціонал дозволяє керівному органу оцінити порушення, які були виявлені проведення закупівель його підпорядкованими організаціями і вчасно прореагувати на них зі свого боку

02.07.2020 20:00

Як знайти потенційних постачальників?

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

17.06.2020 15:00

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання