Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

21.05.2020 18:00

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. Нижче показників розташовані графіки, на яких можна побачити як кожен показник змінювався із часом Якщо ви хочете обрати конкретний місяць або період для цього достатньо клікнути на один із графіків, обрати окремі місяці або обвести ласо період, який вас цікавить. Крім цього Місяць та рік ви можете відібрати внизу листа.

Натиснувши на відповідний показник ви отримаєте більш детальну інформацію по ньому на об’єктах нижче. Ліва діаграма змінюється і залежить від обраного показника Поряд з діаграмою відображена карта України, чим темніше колір забарвлення тим більший показник припадає на область. При потребі кожен із показників можна дослідити і з інших сторін, для цього потрібно натиснути на елемент "Деталі". Тут є можливість аналізувати за ієрархією замовників (конкретному організатору, другорядному або головному органу), по конкретному підрозділу, групі класу CPV коду, за окремими процедурами закупівель та статусами лотів, типом організатора або учасника та діапазоном сум. Наприклад, тут ви зможете обрати найбільшу групу CPV і далі можете виконати відбори за іншими параметром, наприклад за діапазонами сум лотів, при цьому попередньо відібрані параметри будуть збережені.

В правій частині сторінки ви можете знайти відбори, які найчастіше використовуються при аналізі - по конкурентності, допороговості та узагальненим статусам процедур. Якщо вам потрібно швидко перейти на етап планування або вас цікавлять дані за всі роки виберіть відповідний додаток у правому нижньому куті. Кожен з додатків несе в собі окрему унікальну/специфічну/корисну інформацію, яка також стане в нагоді при аналізі закупівель.

Звісно, ми залишили перехід на інструкції, які допоможуть вам дізнатися більше про модуль аналітики та досягти результатів в аналітиці. Якщо у вас виникли питання до функціонування модулю аналітики ви можете знайти відповіді у наших інструкціях або поставити питання у нашій групі у Facebook. Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 08:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 15:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання