Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

21.05.2020 18:00

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. Нижче показників розташовані графіки, на яких можна побачити як кожен показник змінювався із часом Якщо ви хочете обрати конкретний місяць або період для цього достатньо клікнути на один із графіків, обрати окремі місяці або обвести ласо період, який вас цікавить. Крім цього Місяць та рік ви можете відібрати внизу листа.

Натиснувши на відповідний показник ви отримаєте більш детальну інформацію по ньому на об’єктах нижче. Ліва діаграма змінюється і залежить від обраного показника Поряд з діаграмою відображена карта України, чим темніше колір забарвлення тим більший показник припадає на область. При потребі кожен із показників можна дослідити і з інших сторін, для цього потрібно натиснути на елемент "Деталі". Тут є можливість аналізувати за ієрархією замовників (конкретному організатору, другорядному або головному органу), по конкретному підрозділу, групі класу CPV коду, за окремими процедурами закупівель та статусами лотів, типом організатора або учасника та діапазоном сум. Наприклад, тут ви зможете обрати найбільшу групу CPV і далі можете виконати відбори за іншими параметром, наприклад за діапазонами сум лотів, при цьому попередньо відібрані параметри будуть збережені.

В правій частині сторінки ви можете знайти відбори, які найчастіше використовуються при аналізі - по конкурентності, допороговості та узагальненим статусам процедур. Якщо вам потрібно швидко перейти на етап планування або вас цікавлять дані за всі роки виберіть відповідний додаток у правому нижньому куті. Кожен з додатків несе в собі окрему унікальну/специфічну/корисну інформацію, яка також стане в нагоді при аналізі закупівель.

Звісно, ми залишили перехід на інструкції, які допоможуть вам дізнатися більше про модуль аналітики та досягти результатів в аналітиці. Якщо у вас виникли питання до функціонування модулю аналітики ви можете знайти відповіді у наших інструкціях або поставити питання у нашій групі у Facebook. Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання