Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

21.05.2020 15:00

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. Нижче показників розташовані графіки, на яких можна побачити як кожен показник змінювався із часом Якщо ви хочете обрати конкретний місяць або період для цього достатньо клікнути на один із графіків, обрати окремі місяці або обвести ласо період, який вас цікавить. Крім цього Місяць та рік ви можете відібрати внизу листа.

Натиснувши на відповідний показник ви отримаєте більш детальну інформацію по ньому на об’єктах нижче. Ліва діаграма змінюється і залежить від обраного показника Поряд з діаграмою відображена карта України, чим темніше колір забарвлення тим більший показник припадає на область. При потребі кожен із показників можна дослідити і з інших сторін, для цього потрібно натиснути на елемент "Деталі". Тут є можливість аналізувати за ієрархією замовників (конкретному організатору, другорядному або головному органу), по конкретному підрозділу, групі класу CPV коду, за окремими процедурами закупівель та статусами лотів, типом організатора або учасника та діапазоном сум. Наприклад, тут ви зможете обрати найбільшу групу CPV і далі можете виконати відбори за іншими параметром, наприклад за діапазонами сум лотів, при цьому попередньо відібрані параметри будуть збережені.

В правій частині сторінки ви можете знайти відбори, які найчастіше використовуються при аналізі - по конкурентності, допороговості та узагальненим статусам процедур. Якщо вам потрібно швидко перейти на етап планування або вас цікавлять дані за всі роки виберіть відповідний додаток у правому нижньому куті. Кожен з додатків несе в собі окрему унікальну/специфічну/корисну інформацію, яка також стане в нагоді при аналізі закупівель.

Звісно, ми залишили перехід на інструкції, які допоможуть вам дізнатися більше про модуль аналітики та досягти результатів в аналітиці. Якщо у вас виникли питання до функціонування модулю аналітики ви можете знайти відповіді у наших інструкціях або поставити питання у нашій групі у Facebook. Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors