Підземний перехід біля Головпоштамту. Коли завершиться ремонт?

18.06.2018 11:15

У центрі Полтави вже майже рік не можуть завершити ремонтні роботи в підземці біля Головпоштамту, на перехресті вул.Соборності з кільцем та вул.1100-річчя Полтави. DOZORRO підготувала стислий огляд, чому ремонт затягується.

Спроба №1

15 серпня 2017 Полтавська міська рада уклала прямий договір на 1,4 млн грн з фірмою “Техно холдинг”. Компанія почала роботи, але потім зупинилась. З бюджету були перераховані 831 тис. грн. Власник казав, що гроші повернуть.

Спроба №2

30 серпня 2017 року Полтавська міська рада знайшла нового підрядника і уклала з ним аналогічний договір на 1,4 млн грн.  “Інтехсервіс” роботи виконали неякісно - з часом нова гранітна плитка на сходах почала відпадати. Компанія отримала 878 тис. грн.

Новий підрядник мав до кінця 2017 року капітально відремонтувати перехід. Гроші перерахували, але роботи були виконані не вчасно і не якісно. Одна полтавчанка потрапила в лікарню через яму на сходах. ЗМІ повідомляли про відпадання плитки.

Кримінальне провадження

В січні 2018 року правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо капремонту за статтею про службове підроблення. Слідчі підозрюють, що  службові особи Полтавської міської ради змовилися з підрядниками “Інтехсервіс” та “Техно Холдинг”. Нібито ті внесли завищили обсяги виконаних робіт в актах виконаних робіт.

Спроба №3

Навесні 2018 року Полтавська міська рада вирішила провести новий ремонт. Цього разу на ремонт переходу з міського бюджету виділили в 9 разів більше - 10,4 млн грн. 

Переходи відремонтувати мають до 20 грудня 2018 року.

Переможцем визначена компанія "Асфер груп", яка зареєстрвована тільки в січні 2018 року. За цей час фірма вже встигла отримати замовлень від Полтавської міської ради на 50 млн грн.

Власником "Асфер груп" є місцевий підприємець Володимир Тузенко, який у 2010 році балотувався в Полтавську міську раду та 2014 році до Верховної ради від партії "Сильна Україна". В Тузенка є 5 компаній в Полтаві. Деякі з них регулярно отримують державні підряди в місті. Наприклад, його фірма «Полтава-Білд» в другій половині 2016 року отримала замовлень на 26 млн грн, а за першу половину 2017 року - підрядів на 18 млн грн.  Його інша фірма «Феропол» раніше фігурувала в кримінальних впровадженнях у зв’язку з підозрою у фінансових махінаціях.

Як знайти конкретну закупівлю у місті і залишити відгук на якість робіт, товару чи послуг? Дивіться це відео або прочитайте текстову інструкцію від DOZORRO.

"50 відтінків" дискримінації учасників: приклад Броварів

Відділ освіти у Броварах має неабияку фантазію для вигадування дискримінаційних вимог.

19.06.2019 19:59

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері