Публічний модуль аналітики ProZorro в руках у керівних органів: досвід КМДА

08.01.2019 17:00

Як завдяки bi.prozorro.org Київська міська державна адміністрація контролює, наскільки ефективно її структурні підрозділи планують та проводять закупівлі

Модуль аналітики публічних закупівель — це можливість аналізувати державні закупівлі з різних сторін. І команда DOZORRO розвиває окремий функціонал модулю для різних цільових аудиторій — замовників, бізнесу, громадськості, керівних органів. Власне, керівні органи над організаторами публічних закупівель є однією з ключових груп користувачів модуля аналітики. Це можуть бути департаменти контролю та аудиту при міських та обласних адміністраціях, управління фінансів та економіки різних державних підприємств та установ, але мета у цих органів одна — моніторинг та контроль витрат коштів, а також забезпечення ефективності проведення публічних закупівель та показники ефективного їх планування. 

Одним з перших почав використовувати модуль Департамент внутрішнього фінансового контролю та аудиту Київської міської державної адміністрації. 

“Завдяки модулю наш Департамент почав отримувати актуальні дані про закупівлі з близько 2500 підпорядкованих КМДА підприємств, установ та організацій. Це дозволило виокремити підрозділи, які мають низьку ефективність планування та роботи в сфері публічних закупівель, та прийняти низку управлінських рішень. Відтак ми змогли підвищити якість організації та проведення закупівель, а також запобігти порушенням законодавства”, — зазначила Оксана Колтик, директор Департаменту.  

Модуль аналітики не тільки допомагає керівним органам заощадити час при обробці великого масиву даних, а ще й звертає увагу саме на ті ризикові моменти, які можуть призвести до дисциплінарних або адміністративних правопорушень. Управління ризиками в наш час відіграє важливу роль в управлінні державним підприємством чи департаментом. 

Є ще одна важлива складова. Бізнес потенційно вважає державу ризиковим партнером, тоді як держава має бути надійним контрагентом для будь-якого приватного підприємства України. Для професіоналізації закупівель, уникнення правопорушень та підвищення довіри бізнесу до держави керівним органам слід ретельніше контролювати діяльність підлеглих, виявляти ризики та запобігати їм. І модуль аналітики надає усі можливі масиви даних, аби аудит організаторів став якіснішим, швидшим та більш масштабним. 

Приєднуйтеся до спільноти Аналітичні інструменти Prozorro, де команда DOZORRO завжди вам допоможе в роботі з Публічним модулем аналітики.

Відбори в Публічному модулі ВІ у зручному форматі

При роботі з інструментом важливо розуміти усі його можливості. Файл з відборами допоможе вам знайти усю необхідну інформації та зробить ваш аналіз максимально точним

08.05.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері