Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

15.11.2019 13:30

Що? 

Показники ризиковості учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо ризики, які спрацювали на певних учасниках.

Чому це важливо?

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

Даний функціонал реалізовано на Етап закупівель (2018-2019), на листі “Учасники” у таблиці було додані нові поля.Після колонки “Учасник” (із можливістю пошуку по показнику) додано показник - Статус юридичної особи. Це дозволяє швидко оцінити всіх контрагентів замовника, просто обравши замовника за кодом ЄДРПОУ та обравши цінові пропозиції що виграли. Перевірте, чи не в стані ліквідації хтось, а кінцевий термін виконання зобов’язань по договору настане лише через півроку.

Після колонки Поточна сума договору (із можливістю пошуку по показникам) додано наступні показники (1 -означає, що ризик спрацював, 0 - означає, що не спрацював):

Ризик учасника: Часті дискваліфікації. Учасник вважається таким, якого підозріло часто дискваліфіковували, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)у нього оцінювали не менше 20 пропозицій

2)якщо не менше, ніж 60% його оцінених пропозицій дискваліфікували 

Ризик учасника: Часті поразки. Учасник вважається таким, який підозріло часто програвав, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж у 20 конкурентних закупівлях

2)перемагав менше, ніж у 5% конкурентних закупівлях у яких брав участь

Ризик учасника: Часті невиконання зобов'язань. Учасник вважається таким, який підозріло часто не виконував зобов'язання, якщо не менше 5% від всіх завершених договорів (за поточний рік і два попередні роки) було розірвано по його вині 

Ризик учасника: Велика кількість підрозділів CPV. Учасник вважається таким, який має підозріло багато підрозділів CPV, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж п'яти підрозділам CPV

2)перемагав не більше, ніж у п'яти замовників

Сума податкового боргу

Борг, який був у постачальника на початок поточного місяця. Боржники тепер на долоні.

Якщо потрібно нагадати собі як розраховується чи що означає ризики - скористайтеся підказкою (знак питання).

Будьте певні у ваших контрагентах та постачальниках! Аналізуйте разом з Публічним модулем аналітики ВІ.

Відео-інструкція:

Чому BI Prozorro корисний для учасників?

Інструкція допоможе учаснику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 13:03

Як розмістити інформацію про публічні закупівлі на своєму сайті?

Інформація про публічні закупівлі на сайті — це відкритість місцевої влади. Така новація має низку переваг. Ми розробили просту інструкцію, яка допоможе відобразити інформацію про публічні закупівлі за допомогою Публічного модуля аналітики ВІ лаконічно, інформативно, а головне — правильно .

19.08.2020 13:00

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання