Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

15.11.2019 11:30

Що? 

Показники ризиковості учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо ризики, які спрацювали на певних учасниках.

Чому це важливо?

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

Даний функціонал реалізовано на Етап закупівель (2018-2019), на листі “Учасники” у таблиці було додані нові поля.Після колонки “Учасник” (із можливістю пошуку по показнику) додано показник - Статус юридичної особи. Це дозволяє швидко оцінити всіх контрагентів замовника, просто обравши замовника за кодом ЄДРПОУ та обравши цінові пропозиції що виграли. Перевірте, чи не в стані ліквідації хтось, а кінцевий термін виконання зобов’язань по договору настане лише через півроку.

Після колонки Поточна сума договору (із можливістю пошуку по показникам) додано наступні показники (1 -означає, що ризик спрацював, 0 - означає, що не спрацював):

Ризик учасника: Часті дискваліфікації. Учасник вважається таким, якого підозріло часто дискваліфіковували, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)у нього оцінювали не менше 20 пропозицій

2)якщо не менше, ніж 60% його оцінених пропозицій дискваліфікували 

Ризик учасника: Часті поразки. Учасник вважається таким, який підозріло часто програвав, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж у 20 конкурентних закупівлях

2)перемагав менше, ніж у 5% конкурентних закупівлях у яких брав участь

Ризик учасника: Часті невиконання зобов'язань. Учасник вважається таким, який підозріло часто не виконував зобов'язання, якщо не менше 5% від всіх завершених договорів (за поточний рік і два попередні роки) було розірвано по його вині 

Ризик учасника: Велика кількість підрозділів CPV. Учасник вважається таким, який має підозріло багато підрозділів CPV, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж п'яти підрозділам CPV

2)перемагав не більше, ніж у п'яти замовників

Сума податкового боргу

Борг, який був у постачальника на початок поточного місяця. Боржники тепер на долоні.

Якщо потрібно нагадати собі як розраховується чи що означає ризики - скористайтеся підказкою (знак питання).

Будьте певні у ваших контрагентах та постачальниках! Аналізуйте разом з Публічним модулем аналітики ВІ.

Відео-інструкція:

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Останні події на Панелі керівних органів. Моніторинг ДАСУ та додаткові угоди

Ми продовжуємо знайомити вас з Панеллю керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ. Ми вже розповідали частину про лист Останні події і зараз презентуємо декілька доробок. Окрім вже наявних можливостей оцінки скарг, неуспішних лотів та розірваних договорів, стало доступним аналітика по моніторингами ДАСУ та оцінці додаткових угод. 

19.09.2019 11:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері