Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

15.11.2019 11:30

Що? 

Показники ризиковості учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Розглядаємо ризики, які спрацювали на певних учасниках.

Чому це важливо?

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

Даний функціонал реалізовано на Етап закупівель (2018-2019), на листі “Учасники” у таблиці було додані нові поля.Після колонки “Учасник” (із можливістю пошуку по показнику) додано показник - Статус юридичної особи. Це дозволяє швидко оцінити всіх контрагентів замовника, просто обравши замовника за кодом ЄДРПОУ та обравши цінові пропозиції що виграли. Перевірте, чи не в стані ліквідації хтось, а кінцевий термін виконання зобов’язань по договору настане лише через півроку.

Після колонки Поточна сума договору (із можливістю пошуку по показникам) додано наступні показники (1 -означає, що ризик спрацював, 0 - означає, що не спрацював):

Ризик учасника: Часті дискваліфікації. Учасник вважається таким, якого підозріло часто дискваліфіковували, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)у нього оцінювали не менше 20 пропозицій

2)якщо не менше, ніж 60% його оцінених пропозицій дискваліфікували 

Ризик учасника: Часті поразки. Учасник вважається таким, який підозріло часто програвав, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж у 20 конкурентних закупівлях

2)перемагав менше, ніж у 5% конкурентних закупівлях у яких брав участь

Ризик учасника: Часті невиконання зобов'язань. Учасник вважається таким, який підозріло часто не виконував зобов'язання, якщо не менше 5% від всіх завершених договорів (за поточний рік і два попередні роки) було розірвано по його вині 

Ризик учасника: Велика кількість підрозділів CPV. Учасник вважається таким, який має підозріло багато підрозділів CPV, якщо за поточний рік і два попередні роки:

1)він брав участь не менше, ніж п'яти підрозділам CPV

2)перемагав не більше, ніж у п'яти замовників

Сума податкового боргу

Борг, який був у постачальника на початок поточного місяця. Боржники тепер на долоні.

Якщо потрібно нагадати собі як розраховується чи що означає ризики - скористайтеся підказкою (знак питання).

Будьте певні у ваших контрагентах та постачальниках! Аналізуйте разом з Публічним модулем аналітики ВІ.

Відео-інструкція:

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

У МІСЬКІЙ РАДІ ОБГОВОРИЛИ МЕХАНІЗМ МОНІТОРИНГУ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОПОМОГОЮ "ПАНЕЛІ КЕРІВНИХ ОРГАНІВ" ПУБЛІЧНОГО МОДУЛЯ АНАЛІТИКИ ВІ

В пресцентрі Житомирської міської ради представники виконавчих органів та комунальних підприємств міської ради спільно з експертом громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» обговорили специфіку здійснення закупівель відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та їх моніторинг за допомогою порталу бізнес-аналітики «Dozorro»

17.10.2019 18:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors