Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

28.03.2019 14:30

Що ?

Найсвіжіші тендери в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Лист «Оголошення оргів» допоможе проаналізувати поточний стан тендерів, виокремити лідируючі сегменти, виокремити різні виміри та розрізи.

Чому це важливо?

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

Лист «Оголошення торгів» відображає показники по системі, як працює система, різні кількісні показники, але в чому особливість сторінки? Особливість в тому, що на даній сторінці тендери, які були нещодавно оголошені і ще не завершені. Тобто це активні закупівлі, які ви можете спостерігати.

Якщо цікаво який найдорожчий тендер зараз відбувається – подивіться рейтинг лотів за очікуваною вартістю. Якщо цікаво лідера з організаторів – перед вами рейтинг організаторів.

Завжди пам’ятайте, ви можете дослідити закупівлі не тільки в розрізі за очікуваною вартістю. Також і за кількістю процедур. Просто оберіть інший показник. Також можете обрати розріз – варіанти перед вами.

Також можете змінити вимір дослідження і на інших графіках. Є можливість проаналізувати по СPV, за типами процедур, за типом замовника. Поряд можете переглянути співвідношення показників. Певен, багато цікавого ви зможете тут знайти.

Відео-інструкція:

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

Е-каталоги, перехід на YOUCONTROL та показник "Кількість днів" в Публічному модулі аналітики ВІ

Е-каталоги - новий тип процедури. Після проведення певної кількості процедур, у користувачів системи буде потреба в аналізі, що стосується саме цього типу процедур. Тепер Публічний модуль аналітики ВІ надає можливість усім бажаючим аналізувати “Е-каталоги”. Окрім цього, реалізовано можливість переходу на сервіс Youcontrol з листа “Учасники” та виправлено відбір “Кількість останніх днів”

06.06.2019 10:30

Профіль замовника та учасника на порталі DOZORRO

Профіль - це відображення закупівельної історії замовника та відображення активності учасника.

16.05.2019 14:00

Відбори в Публічному модулі ВІ у зручному форматі

При роботі з інструментом важливо розуміти усі його можливості. Файл з відборами допоможе вам знайти усю необхідну інформації та зробить ваш аналіз максимально точним

08.05.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері