Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

28.03.2019 14:30

Що ?

Найсвіжіші тендери в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Лист «Оголошення оргів» допоможе проаналізувати поточний стан тендерів, виокремити лідируючі сегменти, виокремити різні виміри та розрізи.

Чому це важливо?

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

Лист «Оголошення торгів» відображає показники по системі, як працює система, різні кількісні показники, але в чому особливість сторінки? Особливість в тому, що на даній сторінці тендери, які були нещодавно оголошені і ще не завершені. Тобто це активні закупівлі, які ви можете спостерігати.

Якщо цікаво який найдорожчий тендер зараз відбувається – подивіться рейтинг лотів за очікуваною вартістю. Якщо цікаво лідера з організаторів – перед вами рейтинг організаторів.

Завжди пам’ятайте, ви можете дослідити закупівлі не тільки в розрізі за очікуваною вартістю. Також і за кількістю процедур. Просто оберіть інший показник. Також можете обрати розріз – варіанти перед вами.

Також можете змінити вимір дослідження і на інших графіках. Є можливість проаналізувати по СPV, за типами процедур, за типом замовника. Поряд можете переглянути співвідношення показників. Певен, багато цікавого ви зможете тут знайти.

Відео-інструкція:

GMDN-класифікатор медичних виробів в Публічному модулі аналітики ВІ

GMDN-класифікатор медичних виробів — це міжнародний класифікатор, який використовується для чіткої ідентифікації матеріалів, інструментів, імплантів та обладнання медичного призначення. Він дозволяє лікарям та закупівельникам, учасникам та контролерам дізнатися конкретні групи товарів, які закуповуються або закуповувалися.

15.10.2019 15:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

Спочатку гроші - потім товар: де в публічних закупівлях платять аванси і як їх не пропустити

За допомогою нових полів щодо умови оплати тендеру в ProZorro можна легко шукати закупівлі з авансовою оплатою.

13.06.2019 10:00

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері