Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

28.03.2019 14:30

Що ?

Найсвіжіші тендери в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Лист «Оголошення оргів» допоможе проаналізувати поточний стан тендерів, виокремити лідируючі сегменти, виокремити різні виміри та розрізи.

Чому це важливо?

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

Лист «Оголошення торгів» відображає показники по системі, як працює система, різні кількісні показники, але в чому особливість сторінки? Особливість в тому, що на даній сторінці тендери, які були нещодавно оголошені і ще не завершені. Тобто це активні закупівлі, які ви можете спостерігати.

Якщо цікаво який найдорожчий тендер зараз відбувається – подивіться рейтинг лотів за очікуваною вартістю. Якщо цікаво лідера з організаторів – перед вами рейтинг організаторів.

Завжди пам’ятайте, ви можете дослідити закупівлі не тільки в розрізі за очікуваною вартістю. Також і за кількістю процедур. Просто оберіть інший показник. Також можете обрати розріз – варіанти перед вами.

Також можете змінити вимір дослідження і на інших графіках. Є можливість проаналізувати по СPV, за типами процедур, за типом замовника. Поряд можете переглянути співвідношення показників. Певен, багато цікавого ви зможете тут знайти.

Відео-інструкція:

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

Профіль замовника та учасника на порталі DOZORRO

Профіль - це відображення закупівельної історії замовника та відображення активності учасника.

16.05.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері