Свіжі тендери або як зрозуміти що відбувається в системі саме зараз

28.03.2019 14:30

Що ?

Найсвіжіші тендери в Публічному модулі аналітики ВІ

Що робимо?

Лист «Оголошення оргів» допоможе проаналізувати поточний стан тендерів, виокремити лідируючі сегменти, виокремити різні виміри та розрізи.

Чому це важливо?

Завжди важливо розуміти як працює система саме зараз. Саме зараз хтось вирішує  чи брати участь, можливо обирає нішу для свого бізнесу. Лист «Оголошення торгів» допоможе зрозуміти як система функціонує сьогодні.

Лист «Оголошення торгів» відображає показники по системі, як працює система, різні кількісні показники, але в чому особливість сторінки? Особливість в тому, що на даній сторінці тендери, які були нещодавно оголошені і ще не завершені. Тобто це активні закупівлі, які ви можете спостерігати.

Якщо цікаво який найдорожчий тендер зараз відбувається – подивіться рейтинг лотів за очікуваною вартістю. Якщо цікаво лідера з організаторів – перед вами рейтинг організаторів.

Завжди пам’ятайте, ви можете дослідити закупівлі не тільки в розрізі за очікуваною вартістю. Також і за кількістю процедур. Просто оберіть інший показник. Також можете обрати розріз – варіанти перед вами.

Також можете змінити вимір дослідження і на інших графіках. Є можливість проаналізувати по СPV, за типами процедур, за типом замовника. Поряд можете переглянути співвідношення показників. Певен, багато цікавого ви зможете тут знайти.

Відео-інструкція:

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 15:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Ризики учасника в Публічному модулі аналітики ВІ

Важливо знати про компанію-учасника все. Якщо він переміг у тендері - варто зазирнути виконує постачальник умови договору, або можливо перевірити власного контрагента, раптом він став банкрутом (навіть на комерційному ринку)

15.11.2019 11:30

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors