День Кривого Рогу: свято, яке "вдалося"

04.06.2018 15:27

Святкування 243-ї річниці міста Кривого Рогу з самого початку криворіжці  прозвали "днищем міста".

З початку свято було призначене на 26 травня 2018 р., саме у сороковини страшного ДТП, що забрала життя одинадцяти людей, але через чисельні звернення громадян, резонанс у ЗМІ та соціальних мережах, мерії довелося його перенести на 27 травня, З самого початку містяни були проти, навіть зібрали голоси під петицією, в якій вимагали від місцевої влади пере направити дані кошти на ремонт дитячої інфекційної лікарні. Зверталися з листом до артистів, з проханням відмовитись від виступів. «Відгукнувся» тільки Віталій Козловський, він просто напередодні поїхав до Москви брати участь у концерті з нагоди 9-го травня, в зв’язку з чим його довелося замінити на Ольгу Цибульську.

Невдалою стала і участь у тендері для деяких учасників

Перший тендер щодо “Організація заходу з нагоди Дня відзначення 243-ї річниці міста Кривий Ріг” не відбувся, в зв’язку з участю менше 2-х учасників. Тоді взяв участь у тендері лише один учасник - ФОП Кучер Станіслав Леонідович. Ще тоді ЗМІ писали, що тендерні умови прописані саме під цього учасника, який пов’язан з Івент-компанією «БОН АП АРТ».  Згідно з даними аналітичної платформи YouСontrol, ФОП Кучер Станіслав Леонідович має той же номер телефону, що і ТОВ "БОН АП АРТ" з міста Київ, в якому Станіслав Леонідович якраз вказаний одним з кінцевих бенефіціарів-власників. Серед постійних замовників послуг ТОВ "БОН АП АРТ" - відомий "Метінвест», що належить Рінату Ахметову.

Участь у другому тендері щодо  “Організація заходу з нагоди Дня відзначення 243-ї річниці міста Кривий Ріг” взяло вже чотири учасника, серед яких ФОП Кучер Станіслав Леонідович, майбутній переможець, ТОВ "РАЙДЕР-РЕНТ КИЇВ", який до цього часу, прийняв невдало участь лише у одній закупівлі, ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ГАМАПОЛІС".

Хоча в даному тендері нікому з них перемогти не вдалося, пара ФОП Козєлкова Катерина та ТОВ "ГАМАПОЛІС" виявилась пов’язаною. Згідно з даними аналітичної платформи YouСontrol, ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ГАМАПОЛІС" мають спільну адресу та спільний номер телефону.

Одним з засновників ТОВ "ГАМАПОЛІС" є Козєлков Андрій Валерійович, який, як виявилось в подальшому є батьком Козєлковї Катерини Андріївни. Цікавим доказом можливої змови учасників є і довідка в складі тендерної пропозиції ТОВ "ГАМАПОЛІС", З тексту даної довідки випливає,  що Керівник ТОВ "ГАМАПОЛІС" Левадна Ольга Михайлівна має повноваження що до підпису господарсько – правових документів, у разі, якщо ФОП Козєлкова Катерина Андріївна буде визнана переможцем в державній закупівлі: ДК 021:2015 код 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресі (Організація заходу з нагоди Дня відзначення 243-ї річниці міста Кривий Ріг.

При подальшому вивченні зв’язків учасників, виявилось, що ФОП Козєлкова Катерина Андріївна, не вперше приймає участь у публічних закупівлях, і головним, точніше єдиним  її «суперником» у цих закупівлях (перша, друга) виступає фірма ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ", яка частково належить вже знайомому Козєлкову Андрію. Так наприклад, у тендері, оголошеному Відділом культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Лоти 1, 2, 3, 4, 9) , в складі тендерної пропозиції ФОП Козєлкова Катерина Андріївна міститься документ Генеральний договір. За ним ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ" домовляються про співпрацю - у випадку необхідності надання ій в користування та залучення працівників ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ". Цей документ ФОП Козєлкова Катерина Андріївна, не маючи власного обладнання, надає замість довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази:

В сукупності з іншими «збігами» є підстави припустити, що ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ" своїми спільними діями сприяли спотворенню результатів конкурсів, шляхом погоджених дій. З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціонів, «Криворізький Центр Розслідувань» звернувся до Антимонопольного комітету України.

Хоча в даному тендері нікому з них перемогти не вдалося, пара ФОП Козєлкова Катерина та ТОВ "ГАМАПОЛІС" виявилась пов’язаною. Згідно з даними аналітичної платформи YouСontrol, ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ГАМАПОЛІС" мають спільну адресу та спільний номер телефону.

Одним з засновників ТОВ "ГАМАПОЛІС" є Козєлков Андрій Валерійович, який, як виявилось в подальшому є батьком Козєлковї Катерини Андріївни.

Цікавим доказом можливої змови учасників є і довідка в складі тендерної пропозиції ТОВ "ГАМАПОЛІС", З тексту даної довідки випливає,  що Керівник ТОВ "ГАМАПОЛІС" Левадна Ольга Михайлівна має повноваження що до підпису господарсько – правових документів, у разі, якщо ФОП Козєлкова Катерина Андріївна буде визнана переможцем в державній закупівлі: ДК 021:2015 код 79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресі (Організація заходу з нагоди Дня відзначення 243-ї річниці міста Кривий Ріг).

При подальшому вивченні зв’язків учасників, виявилось, що ФОП Козєлкова Катерина Андріївна, не вперше приймає участь у публічних закупівлях, і головним, точніше єдиним  її «суперником» у цих закупівлях (перша, друга) виступає фірма ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ", яка частково належить вже знайомому Козєлкову Андрію.

Так наприклад, у тендері, оголошеному Відділом культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (Лоти 1, 2, 3, 4, 9) , в складі тендерної пропозиції ФОП Козєлкова Катерина Андріївна міститься документ Генеральний договір. За ним ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ" домовляються про співпрацю - у випадку необхідності надання ій в користування та залучення працівників ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ". Цей документ ФОП Козєлкова Катерина Андріївна, не маючи власного обладнання,    надає замість довідки про наявність обладнання та матеріально-технічної бази:

В сукупності з іншими «збігами» є підстави припустити, що ФОП Козєлкова Катерина Андріївна та ТОВ "ЛІБЕРТІ ПРОДАКТ" своїми спільними діями сприяли спотворенню результатів конкурсів, шляхом погоджених дій. З метою підтвердження інформації про можливу змову учасників аукціонів, «Криворізький Центр Розслідувань» звернувся до Антимонопольного комітету України.

Блискавична змова: як у Нікополі компаніям одного власника допомагали виграти торги

Нікопольська міська рада у серпні та жовтні 2018 року за 987 тис. грн купувала послуги із захисту шкіл та садочків від блискавок. 

20.12.2018 14:00

Сімейний підряд з Одеси

Громадській організації «Криворізький Центр Розслідувань» підозрює, що ТОВ "Прод-юг", ФОП Калачов Олег Володимирович та ТОВ "Айскомпані" в травні-серпні 2017 року у взяли участь у змові в закупівлях продуктів харчування на загальну очікувану вартість 1,2 млн грн.

10.05.2018 18:47

Нецінові критерії оцінки чи дискримінація? Миколаївський приклад

Нерідко замовники зловживають неціновими критеріями, закладаючи в них дискримінаційні умови. Яскравий приклад - Чорноморська сільська рада Миколаївської області.

17.01.2018 13:08

Одеський медичний університет: як завкафедра допомагає сину вигравати тендери

Одеський національний медичний університет у 2017 р. купив медичне обладнання у підприємця, який не мав досвіду і який пов’язаний з компанією сина голови кафедри. 

26.12.2017 10:26

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері