Писали мені нещодавно про те, що одна сільрада зловживає звітуванням про укладені договори. Відкрив закупівлі цієї сільради і ахнув!

Справа в тому, що з 2016 року в системі ProZorro є лише 9 закупівель цієї сільської ради, при цьому, 8 з них стосуються освітлення. Мова про Казарнянську сільську раду Знам’янського району Кіровоградської області. Вона навіть потрапляла в ЗРАДУ ТИЖНЯ Макса Нефедова, проте, на цьому вони не зупинилися. У 2017 році Замовник продовжує здійснювати закупівлі, які можуть свідчити про бажання уникнути проведення відкритих торгів. До відповідних контролюючих та правоохоронних органів вже скеровано відповідні листи. Чекаємо на пояснення та результат!

Нові зміни в антимонопольне законодавство: розв'язують проблеми чи додають нових

Останні зміни в антимонопольне законодавство не йдуть на користь конкуренції в публічних закупівлях.

07.12.2021 11:00

Швидкі для боротьби з COVID-19

Як купували спеціалізовані авто в Prozorro у 2020 році.

21.01.2021 10:30

Антарктична непрозорість 2.0. Про що мовчить НАНЦ?

Сьогодні, 22 березня о 05:00 год члени 23 Української антарктичної експедиції вирушають на станцію Академік Вернадський.

22.03.2018 11:09

Державна аудиторська служба та її роль у публічних закупівлях

Сьогодні у закупівлях зустрічається багато порушень, учасники скаржаться на безпідставні відхилення, безпідставне визначення переможця тощо, а замовники в свою чергу скаржаться на учасників та якість поставлених товарів. Певну роль у закупівельному процесі відіграє функціонал та можливість самої системи електронних закупівель, яка могла б ще на етапі подання пропозицій учасниками сигналізувати, наприклад, про ненадання всіх документів. Але не менш важливу роль у даній сфері відіграють контролюючі органи, без яких неможливе здорове функціонування системи електронних закупівель в цілому.

17.08.2017 18:46

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання