Як в Вінниці учасник DOZORRO Спільноти з владою працює

31.07.2018 08:09

За рік роботи в DOZORRO у організації "Філософія серця" було багато різних кейсів. Протягом цього часу вони вже напрацювали власні підходи роботи з замовниками, органами управління/контролю, контролюючими і правоохоронними органами.

"В кожному секторі є свій формат комунікації. Найефективніший, на сьогоднішній день, виявився формат листа-звернення на адресу замовника і органу управління. І якщо замовники не завжди реагують на наші звернення, то з органами управління або контролю працювати одне задоволення", - розповідає Юлія Грига.

Про роботу з Вінницькою обласною державною адміністрацією

Особливе місце в співпраці ГО "Філософія серця" займає Вінницька облдержадміністрація. Всі листи скеровуються заступником голови Андрієм Гижко в Департамент фінансів та\або в профільні департаменти і ретельно опрацьовуються. Майже всі звернення до них закінчуються проведенням роз’яснювальної роботи з тендерним комітетом або відміною закупівель, якщо порушення вже неможливо виправити. 

Відповідь на звернення по реконструкції будівель школи в смт. Стрижавка на суму 28,5 млн.грн здивувала найбільше. В тендерній документації замовник – відділ освіти Вінницької райдержадміністрації прописав дискримінаційні вимоги. В результаті чого закупівля не відбулась, хоча на аукціон і прийшло 2 учасника. Цей замовник був на "особливому рахунку" організації давно. До його закупівель було найбільше зауважень на порталі DOZORRO. Письмових звернень по їх роботі від "Філософії серця" було більше десятка, а ще по інших ініціативах та проектах. Неодноразово обговорювались з Департаментом фінансів проблемні закупівлі в телефонному режимі. Однією з таких було будівництво школи в с. Ільківка також на 28,5 млн.грн. До неї було багато зауважень від учасників, й від "Філософія серця". Сумнівний переможець - ТОВ «БК Пегас», перевірки по якому тривають досі, і повне ігнорування зауважень з боку відділу освіти. Закупівля паливних брикетів у грудні 2017 року у цього ж  ТОВ «БК Пегас» з невизначеним досі станом виконання договору. Закупівель зі знаком «?» у цього замовника безліч, а от стрижавська школа стала останньою крапкою для Вінницької ОДА.

Саме тому за дорученням заступника голови Вінниццької ОДА - Андрія Гижка, 2 липня була створена робоча група з вивчення ситуації здійснення закупівель за бюджетні кошти. А також було прийнято рішення про звільнення тендерного комітету відділу освіти в повному складі.

Така позиція Вінницької держадміністрації в цілому, та Департаменту фінансів зокрема, свідчить про намір  контролювати витрачання бюджетних коштів та політичну волю приймати радикальні рішення у випадках зловживань.

Вінницький Центр концертних та фестивальних програм уникає ProZorro

За даними аналітичної системи bi.prozorro.org у 2019 році Центром було проведено  6 закупівель. Всі допрогові, з них 3 – не відбулись або відмінені.

05.11.2019 09:24

Додаткові угоди на збільшення ціни газу - це вимога ринку чи маніпуляція?

Чи завжди зловживають цим правом учасники та замовники? Спробуємо розібратися з цим на прикладі закупівлі газу в закладах освіти на Вінниччині.

05.06.2019 11:20

Вінниччина відмовилась від гарантійних листів в закупівлі ліків

Гарантійні листи в медичних закупівлях – це не гарантія, а дискримінація.

31.05.2019 09:33

Грудневі «жнива» вінницької поліції (ОНОВЛЕНО)

Інтенсивність використання бюджетних коштів в грудні щорічно зростає. У Вінниці таким прикладом є місцева поліція, яка уклала низку прямих договорів з компаніями власника однієї з найбільших ковбасних фірм області “Ковінько-ковбаси”.

22.01.2018 16:38

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері