DOZORRO-NEWS

Американська компанія оцінить запаси вуглеводнів для "Укргазвидобування"

14.11.2017 13:18

Miller and Lents Ltd (США) отримало підряд на проведення незалежної оцінку запасів і ресурсів вуглеводнів на 153 родовищах і 45 перспективних площах ПАТ "Укргазвидобування". Про це, з посиланням на інформацію розміщену в системі ProZorro повідомляє «Interfax-Україна». Відповідно до опублікованих даних загальна вартість договору становить 20,399 мільйонів гривень.

Окрім фірми-переможця у торгах також узяли участь Bayphase Limited, DeGolyer and MacNaughton Corp., Ryder Scott Company і Sproule International Limited.

Відповідно до тендерної документації, оцінку запасів і ресурсів буде здійснено відповідно до стандартів SPEWPC/AAPG/SPEE і системи управління ресурсами вуглеводнів PRMS станом на 30 червня 2017 року.

Журналісти повідомляють - Miller and Lents є міжнародною нафтогазовою консультаційною фірмою, що пропонує послуги й досвід практично на всіх етапах геологорозвідки, буріння та експлуатації родовищ у нафтогазовій промисловості.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері