DOZORRO-NEWS

АМКУ оштрафувало групу тернопільських змовників на понад 217 тисяч гривень

14.08.2019 07:15

Адміністративна колегія тервідділення Антимонопольного комітету у Тернопільській області оштрафувала ТДВ «Зелене господарство», його дочірнє підприємство «Озеленення», ТОВ «Компанія-«Авангард» та підприємця Богдана Корильчука загалом на 217,3 тис. грн за антиконкурентну поведінку під час трьох закупівель. Про це стало відомо з рішення АМКУ від 8 серпня цього року, повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень».

У квітні Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради підписало два договори на озеленення та висадку квітів на загальну суму у 8,3 млн грн. Замовлення отримало ТДВ «Зелене господарство» та його дочірнє підприємство (ДП) «Озеленення». Їх конкурентами виступало ТОВ «Компанія-«Авангард». Всі три фірми-конкуренти зареєстровані в Тернополі і подали на торги документи з однаковим дефектом друку чи сканування, наприклад, довідку про захист довкілля.

Як встановила адмінколегія АМКУ, учасники завантажували свої пропозиції з однакових IP-адрес, на їх документах присутні однакові плями та цятки від технічних пристроїв, між ними існували господарські відносини.

Змовники визнали факт порушення антиконкурентного законодавства і просили призначити менші штрафи у зв’язку «з важким матеріальним станом». Окрім сплати штрафу вони також не зможуть брати участь та перемагати у відкритих торгах протягом наступних трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері