DOZORRO-NEWS

АМКУ оштрафувало сім’ю закарпатських «розпильщиків»

13.12.2019 07:58

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету в Закарпатській області оштрафувала підприємців Василя та Марію Мишаничів на 40 тисяч гривень за антиконкурентні дії на торгах. Йдеться про їхню участь в п’ятьох тендерах в Закарпатській області, повідомляє «Центр громадського моніторингу та досліджень».

Вперше про змову цих учасників на торгах написали журналісти видання «Наші гроші.Львів» в березні 2019 року. Переможець тодішніх торгів Василь Мишанич змагався за постачання хліба зі своєю матір’ю Марією Мишанич. Родинні зв’язки редакції у телефонній розмові підтвердив сам підприємець.

Крім того, учасники подали на торги довідки з однаковими помилками, наприклад, довідку про відсутність судимості. Підприємці також розмістили свої телефони разом туристичних сайтах про відпочинок в Карпатах. Згідно з тендерними документами, Марія Мишанич орендує в переможця автомобіль Renault Trafic та приміщення, де той веде свою підприємницьку діяльність.

Експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» та юристи “Тисни” надіслали звернення в АМКУ. Комітет встановив, що учасники зазначали в документах однакову електронну пошту та ідентичний номер телефону. Відтак Василь Мишанич отримав 25 тисяч гривень штрафу, а його мати Марія Мишанич – 15 тисяч гривень. Учасники не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors