DOZORRO-NEWS

АМКУ скасувало результати скандальної закупівлі Укрзалізницею наддорогого кабеля у фірми-«прокладки»

11.10.2017 10:10

На початку вересня Філія «Центр забезпечення виробництва» Укрзалізниці провела 2 тендери на закупівлю оптичного кабеля ОКЛ-4-ДА, очікуваною вартістю 4,2 мільйони гривень. Під час розгляду цінових пропозицій тендерний комітет відзилив дешевші  більш як на 2 мільйони гривень заявки,  використовуючи дуже сумнівний привід, повідомляє «Zалізниця без корупції».

Так пропозиції безпосередньо виробника даного кабелю - ПАТ «Одеський кабельний завод «Одескабель», в тендерах було відхилено з причин ненадання листа-згоди нa o6po6кy персональних даних за підписом генерального директора компанії.

Журналісти зауважують, в тендерній документації «Одескабель» такий лист-згода все ж був присутній, проте підписаний не генеральним директором, а начальником відділу продажів компанії, який мав право представляти компанію в державних тендерах і підписувати будь-які необхідні документи. На підтвердження даних повноважень учасник надав усі необхідні документи.

У підсумку з 9 пропозицій в двох тендерах замовник відхилив 6 і визнав переможцем ТОВ «Техелетропром» з ціною вдвічі дорожче ніж у конкурентів.

Тим не менщ результати тендеру оскаржив до АМКУ представник іншого виробника – дніпровського “Фікснету” ТОВ “Дніпет Україна”.

Як результат -  6 жовтня колегія АМКУ оприлюднила результати розгляду скарги за яким зобов’язала тендерний комітет скасувати результати тендерів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері