DOZORRO-NEWS

Антимнопольний комітет оштрафував три харківські фірми за змови на місцевих торгах

12.08.2019 07:17

Харківське обласне територіальне управління Антимонопольного комітету Україїни оштрафувало  кілька місцевих фірм, які займаються ремонтними роботами, за змову на торгах. Про це йдеться у повідомленнях контролюючого органу, інформує «Харківський антикорупційний центр».

Зокрема, мова йде про ТОВ «Легіон-Промтранс» та ТОВ «СК Олімпбуд» яких антимонопольники спіймали на спотворенні результатів торгів, які проводили Управління житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради, Краснокутська селищна рада та Крисинська сільрада Богодухівського району.

Крім того, те саме ТОВ «СК Олімпбуд», на думку антимонопольників, також змовився з ТОВ «Панган» під час торгів, які проводили КП «Чугуївський комунальний комплекс» та КП «Богодухівжитло».

Видання зауважує,  ТОВ «СК Олімпбуд» всього отримав підрядів на 107 млн. грн., ТОВ «Легіон-Промтранс» - 1,45 млн грн., ТОВ «Панган» - 584 тис. грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері