DOZORRO-NEWS

Антимонопольний комітет оштрафував фірми-спільники пов'язаність яких не помітила Укрзалізниця

11.09.2019 08:38

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Пром» та ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Сервіс» на 128 тис. грн за антиконкурентну поведінку на торгах. Йдеться про закупівлю на постачання платформних ваг для регіональної філії «Львівська залізниця». Відповідне рішення було опублікували на сайті АМКУ 4 вересня, інформує виданні «Наші гроші.Львів».

Про змову учасників стало відомо в січні цього року. У новині журналісти зазначали, що фірми-конкуренти мають спільного власника Дмитра Полуектова, який на 100% володіє підприємством «Ваговимірювальні Системи-Пром» та на 75% − «Ваговимірювальні Системи-Сервіс».

Своєї пов’язаності компанії особливо не приховували подавши на торги документи з однаковим брендуванням – великою літерою «B». Незважаючи на такі очевидні порушення, тендерний комітет «Львівської залізниці» не скасував закупівлі.

В результаті експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення в АМКУ. Комітет же в свою чергу також встановив між фірмами низку інших пов’язаностей, зокрема те, що вони орендують приміщення за однією адресою та в одного орендодавця. Відтак обидва підприємства отримали по 64 тис. грн штрафу. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері