DOZORRO-NEWS

Антимонопольний комітет оштрафував фірми-спільники пов'язаність яких не помітила Укрзалізниця

11.09.2019 08:38

Адміністративна колегія територіального відділення Антимонопольного комітету у Львівській області оштрафувала ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Пром» та ТОВ «Вагоновимірювальні Системи-Сервіс» на 128 тис. грн за антиконкурентну поведінку на торгах. Йдеться про закупівлю на постачання платформних ваг для регіональної філії «Львівська залізниця». Відповідне рішення було опублікували на сайті АМКУ 4 вересня, інформує виданні «Наші гроші.Львів».

Про змову учасників стало відомо в січні цього року. У новині журналісти зазначали, що фірми-конкуренти мають спільного власника Дмитра Полуектова, який на 100% володіє підприємством «Ваговимірювальні Системи-Пром» та на 75% − «Ваговимірювальні Системи-Сервіс».

Своєї пов’язаності компанії особливо не приховували подавши на торги документи з однаковим брендуванням – великою літерою «B». Незважаючи на такі очевидні порушення, тендерний комітет «Львівської залізниці» не скасував закупівлі.

В результаті експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» скерували звернення в АМКУ. Комітет же в свою чергу також встановив між фірмами низку інших пов’язаностей, зокрема те, що вони орендують приміщення за однією адресою та в одного орендодавця. Відтак обидва підприємства отримали по 64 тис. грн штрафу. Вони також не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors