DOZORRO-NEWS

Антимонопольний комітет шукає керівників двох тервідділень

10.09.2019 05:54

Відповідно до наказу від 09.09.2019 № 1052-ВК Антимонопольний комітет України оголосив конкурс на заміщення вакантних посад керівник двох тервідділень. Дана інформація розміщена на офіційному сайті АМКУ.

Згідно оприлюднених даних відомство шукає голів Тернопільського та Херсонського обласного обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Від потенційних кандидатів вимагається вища освіта не нижче магістра, вільне володіння державною мовою, знання профільного законодавства та досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Документи для проходження співбесіди приймаються до 18 години 24 вересня 2019 року за адресою: м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45.  

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері

connectivity.errors