DOZORRO-NEWS

«Артемсіль» витратить понад 70 мільйонів на ремонт власної спецтехніки

25.10.2021 08:52

Держпідприємство  «Артемсіль» замовило ТОВ «Завод гірничого машинобудування і сервісу» капремонт спецтехніки за 70,59 мільйонів гривень. За інформацією видання «Наші гроші» до кінця 2021 року мають виконати капітальний ремонт прохідницько-очисного комбайна Урал-10, виробником якого, за відкритими даними, є ВАТ «Копейський машинобудівний завод». Деталі підряду невідомі, адже договір не оприлюднено.

«Заводом гірничого машинобудування і сервісу» із Павлограда Дніпропетровської області володіє та керує Юрій Ртіщев із підконтрольного Україні Мирнограда Донецької області. За даними «YouControl», до 2014 року компанія називалась «Вуглебудсервіс» і була зареєстрована в Мирнограді. Ще раніше, до 2009 року її засновниками разом із Юрієм Ртіщевим також були Сергій Стасюк і Віталій Нікітін.

У травні 2019 року поліція за заявою ГО «Народна Єдність» розпочинала кримінальне провадження проти посадовців «Артемсолі» щодо можливого розкрадання державних коштів на користь «Заводу гірничого машинобудування і сервісу» на тендерах. Але, крім двох ухвал за січень 2020 року, інших матеріалів по цій справі в судовому реєстрі немає.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання