DOZORRO-NEWS

Аудитори вимагають розірвання договору на добудову школи на Львівщині

07.10.2019 08:46

Держаудитслужба звернулась до відділу освіти Сколівської райдержадміністрації з вимогою розірвати договір з підприємством «Комфорт Сколе», яке займається реконструкцією та добудовою Верхньосиньовидненської загальноосвітньої школи. За інформацією аудиторів фірма перемогла у тендері, незважаючи на те, що не надала усіх відповідних документів замовнику. Вартість підписаного договору склала 24,64 мільйонів гривень

У серпні цього року експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» виявили, що фірма-переможець не надала замовнику довідку від ДФС щодо відсутності заборгованості зі сплати податків та зборів. Через знайдене порушення експерти звернулися до Західного офісу Держаудитслужби з вимогою перевірити цю закупівлю.

Наразі ДАСУ провело перевірку та підтвердило виявлене порушення. Саме тому відділу освіти Сколівської райдержадміністрації рекомендували розірвати договір з фірмою-підрядником. Якщо замовник відмовитися розірвати відповідний договір, то на нього чекатиме позапланова перевірка Держаудитслужби за результатами якої відповідальних осіб притягнуть до відповідальності через виявлені порушення.

Згідно з даними аналітичної платформи Youcontrol, приватне підприємство «Комфорт-Сколе» зареєстроване 29 червня 2017 року у місті Сколе. Власником компанії є Лілія Пенар. Керівником підприємства зазначений Андрій Пенар. Основна діяльність фірми – будівництво житлових та нежитлових будівель.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері