DOZORRO-NEWS

Автобаза держуправління справами замовила за "переговоркою" два дороговартісні Мерседеси

14.12.2018 09:00

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 12 грудня за результатами переговорної процедури замовила СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» два легкових автомобіля загальною вартістю 4,1 млн грн. Про це повідомляється в системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Фірма поставить два повнопривідних автомобіля Mercedes-Benz V-class V 250 d (кількість місць: 7+1) по 2,05 млн грн. Кожен автомобіль матиме кондиціонер, круїз-контроль, подушки безпеки, додатковий рідинний опалювач, підігрів передніх сидінь, додаткову систему кондиціоннування в задній частині салону.

Переговорна процедура була обрана замовником оскільки фірма були єдиним учасником тендеру. В обґрунтуванні зазначається, що замовник двічі відміняв тендер через відсутність достатньої кількості учасників.

У листопаді та вересня «Автобаза Державного управління справами» купувала Mercedes-Benz V-class V 250 d, але у більш топових комплектаціях. Першого разу Мерседес Автобазі ДУСі обійшовся у 2,39 млн грн., іншого – 2,35 млн грн.

Власниками СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» є екс-нардеп Таріел Васадзе, його ж компанія ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», а також мінорітарні співвласники Олег Слепічев та Михайло Резнік.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері