DOZORRO-NEWS

Берегівська міськрада незаконно віддала півмільйонний підряд фірмі місцевого депутата

22.02.2019 08:46

Управління міського господарства та благоустрою Берегівської міської ради за неконкурентною переговорною процедурою закупівлі замовило послуги з прибирання та підмітання вулиць у ТОВ «Берег Вертікал». Вартість замовлення склала 499,9 тис. грн. повідомляє видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на ProZorro.

Згідно з договором про закупівлю від 18 лютого, його дія поширюється на відносини сторін, які виникли ще з 1 січня. Підрядник надаватиме послугу до кінця лютого. Деякі вулиці та площі прибиратимуть щоденно і навіть двічі на день, однак більшість – один раз-двічі на тиждень. Загальна площа прибирання на місяць становить 1,9 млн кв. м.

При цьому, звертають увагу журналісти, управління не проводило конкурсну закупівлю посилаючись на «нагальну потребу у закупівлі у зв’язку з виникненням особливих економічних чи соціальних обставин». Однак таку підставу управління могло використати лише у випадку негайної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації або при наданні Україною гуманітарної допомоги іншим державам, роз’яснює ситуацію голова правління «Центру громадського моніторингу та досліджень» Мирослав Сімка,.

«При закупівлі послуг з прибирання управління міського господарства могло застосувати переговорну процедуру тільки у випадку, якщо перед тим двічі відміняло торги через відсутність достатньої кількості учасників. Більше ніяк», – розповів Сімка.

За незаконне застосування переговорної процедури кожному з членів тендерного комітету, який голосував «за», загрожує адмінпротокол зі штрафом мінімум 11900 гривень, наголосив експерт.

Основним власником ТОВ «Берег Вертікал» є Микола Якимець, депутат Берегівської міськради.  Якимець та Берегівський міський голова Золтан Бабяк входять до числа засновників ГО «Клуб спортивного покеру Закарпаття» та ГО «Фонд Верке».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері