DOZORRO-NEWS

Білоцерківське транспортне КП придбало новенький тролейбус «Літан»

11.06.2019 05:20

Білоцерківське КП "Тролейбусне управління" уклало з ООО "Торговий дім "Літан" договір про закупівлю тролейбуса "Днепр-Т103" вартістю 5,07 млн гривень. Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на "КИЕВVЛАСТЬ"

Відповідно до укладеного договору, підрядчик повинен поставити низькопідлоговий тролейбус 2019 року виробництва. Довжина транспорту має бути 12,1 метрів, ширина – 2,5 метри. Пасажиромісткість – не менше 100 чоловік, кількість місць для сидіння – 25, кількість дверей – 3. При цьому тролейбус повинен бути оснащеним місцем для кріплення інвалідного візка та відкидним пандусом.

Єдиним онкурентом ООО "Торговий дім "Літан" якого допустили до аукціону була компанія ТОВ "Сучасні вантажівки", ціна якої виявилась вищою. Пропозиція іще однієї фірми, ТОВ "БКМ-Україна", була відхилена, у зв’язку з невідповідністю поданого на торги сертифікату якості.

.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері