DOZORRO-NEWS

Бізнес-партнес очільника Кропивницького демпінгує на паливних торгах

18.04.2019 07:56

Комунальне некомерційне підприємство “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кропивницького” за результатами відкритих торгів підписало з ТОВ «Титан-Кіровоград» договір на постачання 17,3 тисяч літрів бензину А-92. Відповідний договір на суму 389,08 тисяч гривень сторони уклали 5 березня поточного року, інформують  “БЛОГЕРИ”.

Поставивши тисячу літрів пального за ціною 22,49 грн/л постачальник ініціював внесення змін до договору. Вже 5 квітня медики підписали з підрядником додаткову угоду, згідно якої вартість одного літра бензину зросла до 24,7 грн/л. Унаслідок такого перерахунку загальна кількість палива яке буде поставлено медзакладу зменшилась на 1458 літрів. Крім того нова ціна виявилась ще й значно вищою за ту яку пропонував на торгах суперник - ТОВ «Фест моушн груп» запорізького підприємця Андрія Величко.

Видання зауважує за даними моніторингового сайту vseazs.com, ціна за літр бензину А-92 на дати підписання договору та додаткової угоди не мінялась тож дії ТОВ «Титан-Кіровоград» можна розцінювати як демпінг – невмотивоване заниження власної цінової пропозиції на торгах з метою перемоги над конкурентами.

Власником ТОВ «Титан-Кіровоград» є бізнес-партнер міського голови Кропивницького Микола Грицай. Зокрема, фірма орендує ємності для зберігання нафтопродуктів, а також автозаправні станції на вулиці Покровська, 48 та проспекті Інженерів, 10, у ТОВ «Титан-Плюс». Засновниками останнього якраз і є вже згадані Микола Грицай та Андрій Райкович.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері