DOZORRO-NEWS

Близькі до харківської мерії фірми розіграли тендер на капремонт проспекту Ювілейного

27.05.2020 08:11

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради уклав договір з ТОВ «Паркінг+» на капітальний ремонт проспекту Ювілейного. Вартість замовлення склала 102,3 мільйонів гривень, інформує видання «Наші гроші» з посиланням на ProZorro.

За ці кошти компанія має до кінця 2022 року відновити дорожнє покриття, облаштувати нову дощову каналізацію, полагодити тротуари і нанести дорожню розмітку на ділянці від вулиці Гвардійців-Широнінців до Салтівського шосе довжиною 2,5 км. 

В опублікованому кошторисі вказано, що підрядник планує закупити суміш асфальтобетонну піщану типу Г марки 1  по 2 544 грн/тонну, а суміш асфальтобетонну піщану дрібнозернисту типу А марки 1 по 2 161 грн/м3, яку на тендері Житомирської САД було придбано по 1790 грн/ м3, а у Львівської САД  по 1 985 грн/т.

У фірми був лише один конкурент – «Дорожньо-будівельна компанія Профіт». Обидві компанії пов’язані з мерією. Фірму «Паркінг+» заснував та очолював до січня 2010 року Володимир Чумаков, нинішній директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Також Чумаков був радником мера Харкова Геннадія Кернеса з питань ЖКГ. Наразі офіційними власниками «Паркінг+» записано В’ячеслава Блінкіна, Олега Гончара та гонконгську фірму «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед».

Компанією ж «ДБК Профіт» володіє і керує Олександр Погребняк, який до 2018 року працював майстром у КП «Комплекс з експлуатації об’єктів водозниження і зливової каналізації». Це комунальне підприємство підпорядковане замовнику нинішніх тендерів – Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors