DOZORRO-NEWS

Будівництво нового корпусу Інституту ім.Амосова плануєтсья завершити у жовтні 2019 року

13.05.2019 08:34

Держустанова "Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. М. Амосова НАМНУ" планує завершити будівництво лікувально-реабілітаційного корпусу в рамках реалізації державного інвестиційного проекту вартістю 2,84 мільярдів гривень у жовтні 2019 року. За словами заступника директора інституту Олександр Мішуровський, наразі на об'єкті виконано будівельні роботи на суму 28 млн грн, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Видання нагадує, на початку травня Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 149,93 млн грн дві компанії "Укрбуду" – ТОВ "Північно-український будівельний альянс" та ТОВ "Спецбуд-Плюс" за змову у тендерах на реконструкцію Національного інституту серцево-судинної хірургії ім.М.Амосова та гімназії ім. Бойченка (обидва – Київ). Штраф "Північно-українському будівельному альянсу", який є генпідрядником у закупівлі робіт по реконстуркції Інституту становив загалом 71,45 млн грн, а "Спецбуд-Плюс" оштрафований загалом на 78,48 млн грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері