DOZORRO-NEWS

Чернігівські спеціалісти з цивільного захисту планують «озброїтись» квадрокоптером

12.02.2018 15:08

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації оголосило про проведення допорогової закупівлі квадрокоптера DJI Phanton 4 Pro Plus з двома комплектами запасних акумуляторів. Відповідна інформація розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Відповідно до технічних вимог коптер повинен мати ємність акумулятору 5870 мАч, час польоту від 30 хв, максимальну швидкість польоту - 72 м/с, максимальну висоту польоту - 6000м, радіус дії апаратури - 7000 м і роздільну здатність камери 20 МП. Поставити товар майбутній підрядник має до кінця лютого 2018 року.

Очікувану вартість закупівлі чернігівські посадовці визначили на рівні 65 тисяч гривень. У мережі Інтернет ціни на подібні квадрокоптери, без запасних акумуляторів, коливаються від 43,5 до 76 тисяч гривень.

Подати пропозицію щодо участі у тендері можна до 15 лютого. Сам аукціон має відбутись наступного дня – 16 лютого 2018 року.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері