DOZORRO-NEWS

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради замовив ямкового ремонту на чверть мільярда гривень

11.09.2019 08:10

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради за результатами відкритих торгів замовив ТОВ «Автомагістраль 2016» послуги з поточного ремонту автошляхів на 250,97 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

За умовами контракту підрядник проведе ямковий ремонт, холодне фрезерування, влаштування покриттів з асфальтобетону та плитки, заміну люків та бортових каменів тощо. При цьому ямковий ремонт коштуватиме замовникі 825-939 грн./кв. м покриття товщиною 50 мм і 1 108-1 281 грн./кв. м покриття товщиною 70 мм., що на 18% розцінок фірми піврічної давності

ТОВ «Автомагістраль 2016» належить Олегу Логвиненку, Юрію Остапенку, Володимиру Півню і Махмуду Бєсаєву. Останній керує ТОВ «Самарь-Автошляхсервіс» Еліни Бесаєвої, Ігоря Воронцова, Станіслава Остапенка та Анастасії Сорокіної з Новомосковська.

Переможець має 63 працівників та орендує техніку в криворізького ТОВ «Буд Регіон» Олексія Буріка, який у 2010-2013 роках працював у Департаменті ЖКГ та будівництва, дійшовши до посади директора. Потім він був заступником голови Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського до жовтня 2014 року та заступником голови Дніпропетровської облради щонайменше до липня 2015 року. Крім того, у ЗМІ він згадувався як позаштатний радник мера Дніпра Бориса Філатова. Нині ж особа на ім’я Олексій Сергійович Бурік є позаштатним помічником екс-нардепа від «Блоку Петра Порошенка» Вадима Нестеренка.

Єдиним допущеним конкурентом було створене в 2018 році дніпровське ТОВ «Пентагон-ЮА» Антона Кранга із Олександрії на Кіровоградщині, директором якого є Олександр Кіров, причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Ще двох учасників, ТОВ «УПП з ІІ «УПС» не допустили до аукціону за відсутність зменшеного титульного переліку до додаткової угоди аналогічного договору та однієї зі сторінок копії акту.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors