DOZORRO-NEWS

Держагенство інфраструктурних проектів замовило спецавтівок на понад 69 мільйонів гривень

11.06.2019 05:22

Провівши відкриті торги Державне агентство інфраструктурних проектів України замовило ТОВ «Валідус Спецавто» спеціальних аварійно-рятувальних машин легкого типу (САРМ-Л). За 69,39 мільйонів гривень підрядник поставить 20 автомобілів на базі п’ятимісного повнопривідного пікапа Ford Ranger Євро 5 2019 року випуску із кондиціонером і подушками безпеки. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

У кожній машині буде ударостійкий і вологозахищений планшет Panasonic ToughPad FZ-M1 Thermal FU06CT9 із софтом схем легкових автомобілів Weber-Rescue та вбудованою тепловізійною камерою Flir. Також машини оснастять електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, кейсом на даху, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями, мобільною освітлювальною установкою, медичними ношами, аптечкою, вогнегасниками, комплектом для руйнування скла, шабельною пилкою, пневматичними підйомними подушками, сокирою, бензорізом, інструментом для проникнення, каністрою, ліхтарем, розтискачем,різаком, бензопилою, противідкатними упорами, механічними стійками, домкратом, лопатами, кувалдою, тросом, знаком аварійної зупинки, огороджувальними стрічками і конусами.

За інформацією журналістів столичний «Валідус Спецавто» належить директору Андрію Нагорному з Києва. Із 2015 року переможець отримав підрядів на 174,80 млн грн.

Єдиним допущеним конкурентом було ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» Михайла Городових і Сергія Калюша з такими ж Ford Ranger, причому ніхто не знижував ціну на аукціоні.

ТОВ «Компанія Тітал» та ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина» не допустили до торгів, бо вони надали лист-підтвердження від дилерів ТОВ «Автовін» і ПП «Магр-Авто», а не офіційного дистриб’ютора ТОВ «Віннер Імпортс Україна Лтд» або виробника Ford.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері