DOZORRO-NEWS

Держаудитслужба підтердила масові порушення на закупівлях будівництва амбулаторій на Львівщині

16.04.2019 07:47

Державна аудиторська служба України підтвердила масове порушення тендерного законодавства Управлінням капітального будівництва Львівської облдержадміністрації допущеним під час закупівель будівництва медичних амбулаторії. Аудитори довели наявність порушень у понад 20 проведених тендерах на загальну суму 216 млн грн, повідомляє офіційний сайт Центру громадського моніторингу та досліджень.

За даними громадських активістів з 40 проведених ОДА тендерів, у 27 переможців торгів вибрали з порушеннями. Основні порушення – невідповідність документів тендерній документації та змова на торгах.Дослідження громадських експертів ЦГМД підтвердили і державні аудитори. Вони провели моніторинг закупівель та зобов’язали замовника усунути виявлені порушення. Зокрема, у своїх висновках вони пишуть про те, що ціла низка підприємств справді не підтвердили наявності працівників та спецтранспорту. Наприклад, ТОВ «Грифон Груп», що отримало п’ять угод на будівництво амбулаторій у Львівській області на суму 43,59 млн та ТОВ «Домус Еліт» – 34,19 млн грн.

«З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері закупівель, керуючись статтею 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», Західний офіс Держаудитслужби зобов’язує здійснити заходи щодо усунення виявлених порушень у встановленому законодавством порядку», – йдеться в одному із висновків ДАСУ.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері