DOZORRO-NEWS

Держаудитслужба підтвердила порушення дроблення предмету закупівлі Свалявською міськрадою

12.11.2019 08:58

Аудитори підтвердили порушення виявлені експертами “Центру громадського моніторингу та досліджень”. Про це йдеться у відповіді Західного офісу Державної аудиторської служби у Закарпатській області на скаргу ЦГМД, повідомляє офіційний сайт Центру.

Як з’ясували експерти, Свалявська міська рада вирішила провести  поточний ремонт вулиць Старолюбовянська (від перехрестя вул. Чорновола до перехрестя вул. Туряниці) і поточний ремонт вулиці Старолюбовянська (від перехрестя вул. Туряниці до перехрестя вул. Першотравнева). Для того, аби уникнути проведення закупівлі, свалявські чиновники вирішили поділити одну вулицю на дві частини і підписати прямі угоди. 

Проаналізувавши закупівлі в системі ProZorro, експерти виявили істотні порушення закупівельного законодавства і скерували скаргу в Держаудитслужбу.

Після моніторингу, аудитори підтвердили порушення та зобов’язали їх усунути. Згодом Свалявська міська рада повідомила, що договори розірвані.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері