DOZORRO-NEWS

Державне агентство водних ресурсів України продовжує закуповувати енергосервіс у водному секторі

15.04.2019 07:30

З початку минулого року Держводагентство реалізує 4 енергосервісних договори на насосних станціях у Херсонській області. Станом на сьогодні на цих станціях вже проводиться встановлення та введення в експлуатацію нового обладнання і модернізація частини старого обладнання за рахунок ЕСКО-компаній без залучення жодної копійки бюджетного фінансування. Про це під час V-го Форуму енергоефективного партнерства повідомила Голова Держводагентства Ірина Овчаренко, інформує "Урядовий портал".

«Сподіваюсь, що вже з травня цього року ми побачимо ефективну роботу обладнання та реальну економію електроенергії на цих об’єктах. Але Держводагентство не зупиняється на досягнутому і продовжує роботу щодо впровадження енергосервісних договорів. І на 2019 рік у водному секторі визначено 32 насосних станції, які пропонуються ЕСКО-компаніям для інвестицій», - інформувала Овчаренко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері