DOZORRO-NEWS

Держінфрапроект замомило спецавтівок на понад 173 мільйони гривень

16.10.2019 07:47

Провівши відкриті торги Державне агентство інфраструктурних проектів України замовило ТОВ «Валідус Спецавто» спеціальних аварійно-рятувальних машин середнього типу (САРМ-С) на 173,22 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

Цьогоріч підрядник поставить 30 автомобілів ВС VC-35-1DСАРМ-С на базі повнопривідного мікроавтобуса VolkswagenCrafter35 Євро 6 2019 р. в. із надбудовою по 5,77 млн грн за одиницю.

У кожній машині буде планшет LenovoYogaBook4/128GBLTE(ZA160064UA) в удароміцному і вологозахищеному чохлі Peli1065CCіз софтом схем легкових автомобілів CRSRDWEdition. Також машини оснастять електролебідкою, сигнально-гучномовною установкою, навігатором з відеореєстратором і камерою заднього огляду, радіостанціями, мобільною освітлювальною установкою, ношами, аптечкою, вогнегасниками, різаком, рятувальною платформою, стрічками і конусами тощо.

Ціна угоди, зауважують журналісти, лише на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 174,15 млн грн.

Столичний «Валідус Спецавто» належить директору Андрію Нагорному з Києва. Раніше він керував і володів столичним ТОВ «Спецвен» разом з киянином Євгенієм Чистюхіним, доки фірму не переписали на нового директора Віталія Пашковського з Житомирщини.

Із 2015 року переможець отримав підрядів на 455,90 млн грн., з яких 350,05 млн грн. – у Держінфрапроекту щодо автомобілів САРМ-Л і САРМ-С. 

На торгах єдиним конкурентомпереможцябуло столичне ТОВ «Торговий дім «Будшляхмаш» Мирослава Гуйвана, голови наглядової ради та основного акціонера ПрАТ «Спецбудмаш». 

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері