DOZORRO-NEWS

Держкомтелерадіо оголосило три закупівлі послуг вивчення ставлення українців до ЄС та НАТО

11.09.2019 07:16

9 вересня Держкомтелерадіо оголосило проведення  відкритих торгів для закупівлі послуг з організації та проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження для відстеження змін у ставленні громадськості щодо підтримки НАТО і державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції. Очікувана вартість замовлення складає 400 тис. грн, інформує «Урядовий портал».

Окрім того Держкомтелерадіо має намір закупити послуги з організації та проведення двох інформаційних кампаній. Перша кампанія розрахована на громадян найбільших європейських держав-членів НАТО та держав, що межують з Україною, з метою формування позитивного ставлення до України як до держави, яка поділяє демократичні цінності з державами-членами НАТО, а також з метою доведення переваг тісних взаємовідносин цих країн з Україною. Друга інформаційна кампанія – про переваги співпраці у рамках Україна – ЄС, розрахована на громадян держав-членів ЄС, зокрема тих, що межують з Україною. Очікувана вартість закупівель цих послуг – 1,5 млн грн кожна. До участі у тендері запрошуються інформаційні агентства, які мають досвід реалізації інформаційних, комунікаційних, роз’яснювальних кампаній для закордонної аудиторії, зокрема, таргетованого розміщення аудіовізуальної продукції у соціальних мережах.

Усі послуги майбутні підрядники мають надати в строк до 26 грудня проточного року. Подати свої пропозиції потенційні учасники можуть в строк до 24 вересня включно.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері