DOZORRO-NEWS

Держлісагенство поповнило автопарк пікапами Mitsubishi L200

29.11.2021 09:21

Державне агентство лісових ресурсів України за результатами тендеру замовило ТОВ «Форвард авто груп» автомобілів на загальну суму 36,59 млн грн. Йдеться про транспортні засоби спеціалізованого призначення (повнопривідні пікапи) для технічного забезпечення охорони мисливських угідь. Про це повідомляють «Наші гроші» з посиланням на Prozorro. 

Для потреб Держлісагенства фірма поставить 37 пікапів Mitsubishi L200 по 989 тис грн. Кожен автомобіль матиме дизельний двигун, кондиціонер, підігрів передніх сидінь, блокування заднього диференціалу, а з додаткового обладнання: захист моторного відсіку, електролебідку, передній фаркоп під лебідки, майданчик під лебідку, рацію Motorola DP440IE, каліграфічну обклейку автомобіля.

На торгах єдиним конкурентом переможця було луцьке ТОВ «Автоальянс-Захід» Олександра та Ярослави Можайських, чия пропозиція була вищою – 36,61 млн грн. 

Житомирське ТОВ «Форвард авто груп» записане на Катерину Машковську та Світлану Присяжнюк, керівник Тетяна Лі. Катерина Машковська є дружиною Сергія Машковського, який у 2014-2016 рр. очолював Житомирську облдержадміністрацію.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання