DOZORRO-NEWS

Для Маріїнського палацу планують закупити "інтернаціональні" штори на 8 мільйонів

13.11.2017 08:41

Державне управління справами оголосило про проведення відкритих торгів з публікацією англійскою мовою на придбання штор для Маріїнського палацу в Києві. За 153 комплекти управління готове віддати не більше 8 мільйонів гривень. Відповідна інформація розміщена на порталі публічних закупівель ProZorro.

Згідно тендерної документації придбати планують французькі штори з тканини TENDAGGI PARADISO Frassino c.2 Naturel (Італія), декоративні штори з тканини BRITISH  800 Range с. strawberry (Великобританія) або RAMNUR TEKSTILR2205 (Туреччина)  і підкладкою HANES art.540 125 ivory (США). Фурнітура китись має бути виробництва Houles (Франція) чи Chinafurniture (Китай), а робочий карниз марки Forest (Нідерланди). До усіх комплектів можливе застосування тканин-еквівалентів з ідентичними характеристиками.

Кінцевий строк подачі пропозиції завершується 4 грудня. Сам же аукціон заплановано провести вже у 2018 році – 9 січня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері