DOZORRO-NEWS

Для потреб Дніпропетровської облради придбали чергові два автомобілі

13.11.2017 14:11

Дніпропетровське обласне комунальне підприємство "Спецавтобаза" за результатами відкритих торгів планує придбати два новенькі кросовери Mitsubishi Jutlander 2.4 intense 4WD. Загальна вартість закупівлі, повідомляє видання Zabeba.li з посиланням на систему ProZorro.

За бюджетний кошт для потреб облради буде придбано бензиновий універсал 2017-го року випуску з коробкою-автомат, клімат-контролем та антиблокувальною системою (ABS). Обрали комунальні транспортники навіть колір для автомобіля - сірий металік.

Наразі в системі викладений протокол про намір укласти договір з Криворізькою філією приватного підприємства «АЕЛІТА», яка запропонувала найкращу ціну – 1,58 мільйонів гривень за два автомобіля. Журналісти зацікавились, чому в торгах участі не брала саме ПП «АЕЛІТА», яке знаходиться в Дніпрі. Виявилося - компанія має податковий борг. Криворізька філія зареєстрований як окрема компанія і, відповідно, податкового боргу не має.

Видання нагадує, що це далеко не перший автомобіль обласної ради. За кілька місяців до того за майже 2 мільйони було куплено два «Форда» та один «Мерседес».

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері