DOZORRO-NEWS

Для замовників в системі ProZorro з’явився новий функціонал

08.11.2019 09:27

Замовники отримали можливість перенести тендер на інший майданчик у разі відключення основного, на якому вони працювали. Перенести можна буде плани (за якими ще не оголошені закупівлі), закупівлі (які ще не в статусі “завершені”), договори (за якими ще не опубліковані звіти про виконання договорів) та рамкові угоди. Відповідний функціонал діє для об'єктів, створених з 1 листопада 2019 року, повідомляє пресслужба ДП «Прозорро».

Для перенесення закупівлі на інший майданчик замовнику потрібно обрати інший майданчик з відповідним рівнем акредитації, дізнатися ідентифікатор потрібної закупівлі та ключ переходу. Ключ можна отримати на майданчику, який відключається. Механізм отримання ключа на різних майданчиках реалізовано по-різному, але така можливість є на кожному з них. У разі складнощів з пошуком ключа переходу замовники можуть звернутися в службу підтримки майданчика, який відключається.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері