DOZORRO-NEWS

Дніпропетровська ОДА та «Громадський контроль» збирають приватний бізнес на круглий стіл з питань діяльності ProZorro

12.01.2018 13:30

Круглий стіл для обговорення роботи системи ProZorro організовують наразі Дніпропетровська облдержадміністрація та ГО «Громадський контроль». За даними видання Dnepr.info захід  відбудеться 25 січня в приміщенні ОДА.

Обговорити новинки в роботі ProZorro представники бізнесу зможуть з фахівцями Мінекономрозвитку, Антимонопольного комітету і ДП «Прозорро». Серед спеціально запрошених гостей - заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов та представниця АМКУ Агія Загребельська

«Президент України Петро Порошенко наполягає на прозорості державних закупівель. Дніпропетровщина - в трійці лідерів України за кількістю підприємців, які працюють через ProZorro.

На черговому круглому столі представники бізнесу зможуть дізнатися про всі зміни в роботі електронної системи та новинки в законодавстві », - прокоментував майбутню подію голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резниченко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері