DOZORRO-NEWS

Дніпровська міськрада готова витратити півтора мільйона на організацію Ліги Сміху

22.03.2019 04:45

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради оголосив закупівлю послуги  проведення фестивалю місцевої Ліги Сміху. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Dozorro.

На гумористичний фестиваль міськрада готова витратити 1,5 млн грн. Послугу підрядник має надати з 16 квітня по 25 грудня. Захід проходитиме у чотири етапи: один день для першої гри в квітні, у травні - два дні одна четверта фіналу, ще два дні півфіналу в жовтні і фінальне змагання, яке відбудеться в листопаді.. В рамках реалізації проекту можуть проводитись прес-конференції, презентації, майстер-класи, конкурси тощо.

Згідно техзавдання майбутній підрядник має на себе усю організацію заходу, зокрема розроблення художньої концепції, закупку і встановлення декорацій, організацію проживання, харчування та проїзд для членів журі та учасників з інших міст. Крім того необхідно буде провести рекламну кампанію, забезпечити звукове та світлове оформлення і організувати фото-відеозйомку конкурсу.

Подати свої пропозиції потенційні учасники торгів можуть до 31 березня включно. Аукціон заплановано провести наступного дня – 1 квітня.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері