DOZORRO-NEWS

Дніпровська міськрада витратить майже 700 тисяч гривень на обслуговування шкільних вигрібних ям

09.01.2019 09:49

Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради планує витратити 694,75 тисяч гривень на відкачку відходів зі шкільних туалетів, які знаходяться на вулиці. Відповідне повідовлення про намір підписати договір з ТОВ «Екологія-Д» було опубліковано на сайті публічних закупівель ProZorro, повідомляє «Дніпроград».

Загалом обслуговувати планують 22 навчальні заклади які не мають або ж частково забезпечені централізованою каналізацією. До списку потрапили як загальноосвітні школи, так і навчально-виховні комлекси, а також фінансово-економічний ліцей та позашкільний навчальний заклад «Флотилія юних моряків та річковиків». За рік планується планується відкачати та вивезти 7380 кубічних метрів нечистот.

Переможцем тендеру стала компанія "Екологія-Д" жителя Кам'янського Віталія Коваленка який також керує фірмою "Екосфера Дніпро", яка вже раніше "засвітилися" під час співпраці з місцевими комунальниками.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері