DOZORRO-NEWS

Дніпровська міськрада витратить на інформування населення про власну діяльність понад 16 мільйонів

09.02.2018 15:22

Комунальне підприємство "Організаційно-аналітична служба" Дніпровської міської ради провела чотири закупівлі послуг з висвітлення діяльності ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів через засоби масової інформації. Тендери, кожен очікуваною вартістю понад 4 мільйони гривень, стосувались інформування громадськості через друковані видання, інтернет-портали, телебачення та радіо.

Станом на сьогодні договори вже підписані з ФОП Білий Роман Валентинович, котрий за 4,257 мільйонів гривень піаритиме раду в мережі Інтернет, а також ФОП Салата Ольга Вікторівна, яка відповідатиме за друк інформації про діяльність Дніпроради в друкованих ЗМІ. Вартість її послуг складає 3,999 мільйонів гривень.

Крім того комунальне підприємство оголосило про намір підписати договори на висвітлення діяльності ради на регіональних телеканалах з ФОП Олейников Олексій Олегович та на радіо з ФОП Костін Ігор Вікторович. Ціна питання 4,1 та 3,995 мільйонів відповідно.

Загалом, у разі фактичного укладення всіх договорів вартість інформування населення про діяльність Дніпровської ради коштуватиме місту 16,35 мільйонів гривень

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері