DOZORRO-NEWS

Дорогу державного значення на Закарпатті почали ремонтувати ще до закінчення тендеру

12.04.2019 06:18

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області підписала договір з ТОВ «ШБУ-77» на майже 214,8 млн грн на поточний середній ремонт ділянки автомобільної дороги державного значення Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Львів. Про це стало відомо з сайту закупівель ProZorro, інформує видання  «Наші гроші. Львів»

Товариство ремонтуватиме ділянку від 22,12 до 32,5 км. В середньому вартість ремонту одного кілометра становитиме 20,7 млн грн.

Як повідомляли видання згадане підприємство розпочало роботи з ремонту за декілька тижнів до офіційного завершення закупівлі.

Окрім переможця торгів документи для участі у згаданій закупівлі подали також ТОВ «Шляхо-будівельне управління №14», ПП «Полтавабудцентр», ТОВ «ПБС». Останні дві компанії не допустили до аукціону. Під час аукціону «Шляхо-будівельне управління №14» і «ШБУ-77» зменшили свої початкові пропозиції приблизно на 25 млн грн, однак пропозиція останнього була на 20,5 тис. грн дешевшою.

Власником «ШБУ-77» є Андрій Білоус із смт. Велика Димерка (Броварський район Київської області). Від Служби автомобільних доріг у Закарпатській області компанія отримала підрядів на понад 2 млрд грн.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері