DOZORRO-NEWS

Дрогобицькій міській лікарні реконструюють відділення екстренної меддопомоги

18.09.2020 10:22

Провівши відкриті торги Дрогобицька міська лікарня №1 замовила реконструкцію відділення екстреної медичної допомоги. Вартість угоди, підписаної з ТОВ «Екотепло Дрогобич» складає 17,8 мільйонів гривень, повідомляє «Наші гроші. Львів».

За умовами контракту фірма відремонтує приміщення, прокладе системи водопостачання та водовідведення,  опалення, вентиляції та систему медичного газопостачання. Облаштує пожежну сигналізацію, систему оповіщення, відеонагляд та резервне електропостачання. Тут також встановлять медичне обладнання та два ліфти. Роботи планують завершити до кінця 2021 року.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ПП «СЧН Житло-буд». Під час аукціону конкуренти не знижували своїх пропозицій. І хоча ціна компанії «СЧН Житло-буд» була на 410 тисяч гривень дешевшою, її відхилили через невідповідність тендерної документації.

Фірма не погодилася з таким рішенням тендерного комітету, однак замовник її скаргу відхилив. Наразі закупівлю перевіряє Західний офіс державної аудиторської служби України.

Компанія-підрядник «Екотепло Дрогобич» була зареєстрована у 2013 році. Її власником є Іван Демко, колишній начальник відділу архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.

Протягом 2019-2020 років підприємство отримало державних замовлень на 30 млн грн.

Дрогобицька міська лікарня №1 визначена однією з дев’яти опорних лікарень Львівщини. Це – державна програма, основна мета якої створити потужні медичні цілодобові центри. Доставити пацієнта до таких лікарень можна буде до однієї години.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors