DOZORRO-NEWS

Дров'яний тендер для медиків Івано-Франківщини розіграли "друзі-ФОПи" з одного міста

11.02.2019 09:31

Центральна районна лікарня у місті Долина, що на Івано-Франківщині придбала паливні дрова на суму 1,3 млн грн у приватного підприємця з міста Дружківка. Згідно умовам договору Олексій Оськін  протягом 2019 року продасть 817 кубометрів дров долинським лікарням: 300 куб. м у Центральну районну лікарню і 517 куб. м ‒ у Дитячу міську лікарню. Вартість одного кубічного метра становитиме майже 1600 грн. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на ProZorro.

Видання зауважує, така ціна є значно вищою, ніж на інших закупівлях області, наприклад, Богородчанська лікарня купила дрова за 1380 грн за куб, а військова частина 1241 Нацгвардії придбала дрова по 1 тис. грн за метр кубічний. За таку ж ціну півтора місяці тому продавав дрова й Олексій Оськін військові частині у Львові.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступила приватна підприємниця Неля Малишенко, також зареєстрована у місті Дружківка. Її пропозиція була на 3 тис. грн дорожчою. Під час аукціону учасники не торгувались та не знижували цін.

Неля Малишенко для участі у торгах від долинської лікарні завантажила лише незначну частину необхідних документів: паспорт, два витяги із реєстрів та цінову пропозицію. Тому є підстави вважати її так званим «технічним учасником». Ймовірно, саме тому управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області зацікавилось цієї закупівлею і 25 січня розпочало її моніторинг.

Це вже не перший спільний похід на тедерни даних ФОПів та не тільки їх. Також з Олексієм Оськіним конкурував чоловік Нелі Малишенко ‒ Андрій Малишенко, який також «злив» торги, завантаживши неповний пакет документів.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері