DOZORRO-NEWS

Дружина чиновника Ужгородської ОДА збудує школу для Оноківської сільради

25.10.2021 13:44

Оноківська сільська рада уклала договір із ТОВ «Уж-Cтрой» на будівництво загальноосвітньої школи у селі Кам’яниця за 62,7 мільйонів гривень. Підприємство належить Галині Василинчук ‒ дружині керівника апарату Ужгородської РДА Михайла Пігана, інформує видання «Наші гроші.Львів»

Чинна закупівля, це вже друга спроба Оноківської сільської ради провести тендер на будівництво школим. А раніше усіх учасників дискваліфікували, в тому числі і теперішнього переможця і єдиного конкурента ТОВ «АБК Графекс». 

Згідно з контрактом, ТОВ «Уж-Cтрой» проведе будівництво трьох блоків нової школи ‒ основного, для початкових класів та спортивного. Окрім будівництва, підрядник також обладнає навчальний заклад шкільними та спортивними меблями, верстатами, та технікою (телевізори, принтери, комп’ютери). Завершити роботи планують до кінця 2022 року.

ТОВ «Уж-строй» зареєстровано у селі Тарнівці, Ужгородського району. З  початку 2020 року фірма отримала 55 держзамовлень на 72,1 млн грн.

А згідно із декларацією керівника апарату Ужгородської РДА Михайла Пігана, його дружина та власниця підприємства Галина Василинчук у 2020 році отримала за роботу в «Уж-Строї» 45 тис. грн зарплати та 8 тис. грн благодійної допомоги.

Раніше Галина Василинчук була співвласницею ТОВ «Йовро Буд», яке теж брало участь у публічних закупівлях і було оштрафовано Антимонопольним комітетом за махінації під час торгів на 50 тис. грн. Фірма не сплатила добровільно штраф і АМКУ вимагав оплати через суд. Сьогодні підприємство перебуває у стані припинення, а його новим власником є Віктор Петро.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання