DOZORRO-NEWS

Дружина депутат з Кіровоградщини без конкуренції отримує підряди в рідному районів чоловіка

15.05.2019 07:20

Бандурівська сільська рада Гайворонського району Кіровоградської області прозвітувала про підписання з ФОП Лященко Ярославою Миколаївною договору на утеплення фасаду будівлі місцевого дошкільного навчального закладу. Вартість безконкурентного замовлення склала 849,72 тисяч гривень.

За інформацією видання «Блогери» це не перший досвід роботи сільрали з підприємицею. За рік співпраці сторони підписали загалом 5 договорів на суму 1,94 мільйони гривень. Зокрема, Лященко виконувала поточний ремонт приміщень місцевого будинку культури, а також замінювала покрівлю у вже згаданому дошкільному закладі.

Журналісти зауважують, що Ярославу Лященко на території Гайворонського району досить часто обирають для виконання будівельних робіт. З моменту запровадження системи ProZorro їй вдалось підписати 22 контракти на суму 5,55 мільйонів гривень. Причому усі підряди, згідно даних аналітичної платформи Clarity-project, було отримано на позаконкурсній основі. Окрім Бандурівської сільради Лященко виконувала роботи для Відділу освіти Гайворонської РДА – 14 договорі на 2,03 мільйони гривень, Гайворонської районної лікарні – 1 договір на суму 1,23 мільйони гривень та Гайворонської районної ради – 2 угоди загальною вартістю 351,45 тисяч гривень.

Окрім діяльності як ФОП Ярослава Лященко також є співвласницею ТОВ «Сплайн ЛТД». Другим співвласником підприємства значиться чоловік підприємиці, гендиректор ПАТ «Заваллівський графітовий комбінат», депутат Гайворонської районної ради від БПП «Солідарність» Віталій Лященко.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері