DOZORRO-NEWS

Два тернопільських підприємця потрапили в «бан» АМКУ через узгоджені дії на закупівлі щебеню

21.05.2019 06:15

Адміністративна колегія Тернопільського обласного тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувала підприємців Анатолія Ящука та Володимира Цебрія на 26,7 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії на торгах. Йдеться про їхню участь в закупівлі щебеню Лановецькою міською радою за 1,1 млн грн, інформує видання «Наші гроші. Львів» з посиланням на рішення АМКУ.

Про змову учасників журналісти писали ще в червні 2018 року. Тоді в закупівлі змагалися підприємці Володимир Цебрій та Анатолій Ящук, з яким замовник підписав договір.

В обох учасників торгів були однаково оформлені документи, які замовник вимагав у довільній формі, наприклад, довідка про відсутність судимості. Окрім цього, конкуренти завантажили однаково складені відомості про підприємців. Усі документи містили аналогічний текст, а також аналогічні помилки.

За результатом написаного матеріалу експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення до АМКУ в результаті якого адмінколегія оштрафувала підприємця Анатолія Ящука на 16,2 тис. грн, а Володимира Цебрія – на 10,5 тис. грн. Тепер ФОПи не зможуть брати участі у відкритих торгах протягом трьох років.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері