DOZORRO-NEWS

Дві фірми одного власника розіграли замовлення на створення телесеріалу «Україна. 30 років незалежності»

30.07.2021 11:24

Держпідприємство «Мультимедійна платформа іномовлення України» (телеканали «Дом» та «UATV») за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Фреш Продакшн Ю Ей» про зйомку відео на 4,06 мільйона гривень. Співвласником цієї фірми є Олег Щербина, який також є співвласником єдиного конкурента на тендері. Про це повідомляє видання «Наші гроші» з посиланням на сторінку закупівлі в системі Prozorro.

Цьогоріч знімуть частину відеоматеріалів для історично-аналітичного документального телесеріалу «Україна. 30 років незалежності» в стилі інфотейнменту. Фонограма буде російською та українською мовами, а титрування – російською мовою. Серіал міститиме 30 епізодів по 20 хвилин. Отже, один епізод коштуватиме замовнику 135 тисяч гривень., а хвилина – 6770 гривень.

За тендерною документацією, режисер-постановник, оператор-постановник, художник-постановник і художник по костюмах повинні мати досвід роботи не менше п’яти років, а ведучі, до кваліфікації яких теж було встановлено цілу низку вимог, – не менше року.

Від режисера-постановника і оператора-постановника потрібен досвід роботи принаймні у двох документальних проектах, а від художника-постановника – принаймні у трьох.

Також необхідно мати павільйон площею не менше 1,5 тисячі м2 зі стелею не нижче 4,5 м та номінальною потужністю електромережі не менше 30 кВт*год, два автобуси, легковий автомобіль, вантажівку для обладнання і декорацій та вантажівку з генератором 50 кВт.

Єдиним конкурентом було київське ТОВ «Стейдж Сервіс» Ольги Чарнецької та Олега Щербини. Воно запропонувало на 17% нижчу ціну, проте не підтвердило наявність досвіду, тож його відхилили

Засновниками переможця «Фреш Продакшн Ю Ей» є Сергій Котенко, Юлія Чернявська та вищезгаданий Олег Щербина, який також є співзасновником суперника. Кінцевим бенефіціаром переможця значиться їхня ж компанія «МВ Мові Ворлд Лімітед» (Кіпр).

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання