DOZORRO-NEWS

«Енергоатом» замовив шунтуючий генератор для потреб Рівненської АЕС

19.11.2019 08:55

За результатами відкритих торгів ДП «НАЕК "Енергоатом"» замовив ТОВ «Автоформула Центр» шунтуючий реактор на 62,52 мільйона гривень. За умовами контракту до 2 серпня 2020 року для Рівненської АЕС поставлять масляний шунтуючий реактор на напругу 750 кВ виробництва банкрутуючого ПрАТ "Запоріжтрансформатор" Костянтина Григоришина, повідомляє «Економічна правда».

Раніше на тендерах "Укренерго" такі реактори були вдвічі дешевші. У грудні 2017 року "Укренерго" замовило "Запоріжтрансформатору" такий реактор за 30,00 млн грн., або $9,8 тис за МВА. Тоді ж на тендері щодо ПС 750 кВ "Західноукраїнська" реактор коштував 33,12 млн грн., або $11 тис за МВА.

Запорізька "Автоформула Центр" на чолі з Іваном Швецем належить місцевим жителям Вадиму та Андрію Гашенкам. Переможець має спільний номер телефону 0612895664 із ТОВ "Торговельний будинок "Запорізький завод високовольтної апаратури", яке раніше також належало Гашенкам.

Крім того, раніше Гашенки були кінцевими бенефіціарами КТ "Запорізький завод високовольтної апаратури – Вакатов" і компанія" разом із Олександром Вакатовим.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері