DOZORRO-NEWS

Філія «Укргазвидобування» придбала новенький позашляховик вартістю 1,117 мільйонів гривень

18.09.2018 08:24

Філія «Український науково-дослідний інститут природних газів» ПАТ «Укргазвидобування» за результатами допорогової закупівлі замовила у ТОВ «Гранд Мотор» легковий автомобіль вартістю 1,117 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro, інформує видання «Наші гроші».

За згадану суму замовнику буде поставлено позашляховик Toyota Land Cruiser Prado 2.7 Dual VVT-I Comfort Євро 6 кольору «чорний металік» 2018 року випуску з трирічною гарантією. Авто матиме клімат-контроль, камеру заднього виду, дорожній авто-комплект, системи безпеки, дві фронтальні, дві бокові та колінну подушку водія і дві шторки безпеки. 

Ціна угоди, зазначають журналісти, лише на на 0,03%, або 345 грн. нижча від очікуваної вартості закупівлі. В торгах, окрім власне «Гранд Мотор» Тетяни Дерешук і Марії Гвоздьової – дружини екс-нардепа Михайла Гвоздьова, взяли участь ТОВ «Авто-Плаза», пропозицію якого було відхилено за ненадане підтвердження інформації, та ТОВ «Артсіті», яке у підсумку відмовилось від участі в закупівлі.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері